Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Maradjak vele? Legyek önző?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele? Legyek önző?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel már majdnem egy éve együtt vagyok. Mindketten lányok vagyunk, és a párkapcsolatunkat csak a közeli családtagjainknak, és a legmegbízhatóbb barátainknak mondtuk el.

Nem is olyan régen volt egy nagy veszekedésünk arról, hogy nem teszek eleget a kapcsolatunkba, és ezzel egyet is értek. Viszont akkor amikor ő nincs ott, rosszul vagyok, és amikor ott van, akkor úgy érzem, bármit megtennék érte. Bár nem hiszem, hogy bármikor rendes párkapcsolati környezetet tudnék nyújtani neki, úgy érzem, hogy az elengedésével kiszakítanék magamból egy darabot.


Legyek önző, vagy inkább szakítsunk, amivel mindkettőnket bántom?



2022. jan. 10. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ez azért nem egy komoly indok arra, hogy szakítsatok. Hidd el, ő már megtette volna, ha neki ez így annyira rossz lenne. Ettől függetlenül törekedjetek rá, hogy megoldjátok a gondokat.
2022. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Nem szabad önzőnek lenni!
2022. jan. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Véletlenül se akard megoldani, inkább válaszd a könnyebb utat.
2022. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló... Én már próbáltam megoldani, de nem sikerült, és nem érzem úgy, hogy a jövőben sikerülne. Nem bízom magamban annyira, hogy úgy érezzem, tényleg tudnék változtatni a jövőben. De ez benne is volt a kérdésben.
2022. jan. 11. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem írtad. Hogy próbáltad megoldani? Ha azt mondja kevés neki a figyelem akkor tedd magad jobban oda. Aztán majd lesz valami.
2022. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!