Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe nagyon szerelmes vagyok, dem merem elmondeni neki, hogy mit érzek iránta. Ő is szeret engem, tehát nem a visszautasítástól félek, mert tudom, hogy biztos dolgom van. Inkább az ami aggaszt, hogy túl fiatalnak érzem magunkat ahoz, hogy hosszú távú kapcsolatról lehessen szó. Volt már sok barátnőm, mindegyiknek simán elmondtam mit érzek, de vele nem ez a hejzet. Tudom, hogy Ő az igazi és nem akarok a vesztembe rohanni. Hogyan vegyem rá magam, hogy elmondjam neki az igazat?
2022. jan. 13. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
hány éves vagy? írni nem tudsz
2022. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom nem feleséget keresel ilyen fiatalon, szóval így az egésznek semmi értelme.


Mond csak el aztán kész, aztán addig lesztek együtt amíg jól esik.

2022. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Szinte biztos, hogy 16 alatt vagy.


"Hejzet" ... 😐

De csak hogy a kérdésre is válaszoljak, simán mondd el neki őszintén, aztán majd meglátod mi lesz.

2022. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Van egy lehetőséged: konkrétan viszont szeretitek egymást egy lánnyal. Abba gondolj bele, hogy egy óriási lehetőség csúszhat ki a kezeid közül, ha nem lépsz.

Az elmondásról pedig csak annyit, hogy őszintén tedd meg.:)

2022. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
A párodat nem egyszer választod egy életre, hanem minden nap. Ha össze is jönnél vele nem kell, hogy ő legyen a feleséged és a gyerekeid anyja. Fiatalok vagytok, csináljatok butaságokat és élvezzétek egymás társaságát.
2022. jan. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22%
Mondd meg neki hogy ha meglátod olyan kemény lesz a farkad mint a beton
2022. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!