Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolok még mindig így rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok még mindig így rá?

Figyelt kérdés

Még általános iskolában volt egy fiú akibe mondhatni szerelmes voltam, mert részemről tetszésnél több volt. (ez kb. 4 éve volt) Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy beszéltünk az érzéseinkről, és egymáshoz bújva csókolóztunk először a mi házunk udvarán, majd másnap a suliban... És a naplómban Édesemnek neveztem!

Lehet ennek köze ahhoz, hogy mióta vele elszakadtunk nem volt kapcsolatom?



2022. jan. 14. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagy hatással volt rád, ezért feljön néha egy-két emlék. Ez teljesen normális.

"Lehet ennek köze ahhoz, hogy mióta vele elszakadtunk nem volt kapcsolatom?" - Lehet hozzá köze, de nyilván abban az esetben nem erről van szó, ha nem tettél semmit azért, hogy legyen egy kapcsid.

2022. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagy befolyást tett rád.Szerelmes voltál.Ezek nem múlnak el teljesen.Valszeg nem is zártad le még teljesen.Szerintem az álmok csak feldolgozzák az emlékeket,érzéseket de valós jelentésük nincsen.Kár agyalni rajta hogy ez most jelent-e egyáltalán valamit.
2022. jan. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!