Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el ha mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el ha mindig Rá gondolok ilyen hosszú idő után is?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom 2.5évig tarott o volt nekem az első szerelmem és kapcsolatom. 2 éve szakítottunk azóta már volt több barátnőm. De őt nem tudom elfelejteni már próbáltam nagyon sok módszerrel de semmi nem segített. Nincs olyan nap hogy ne gondoljak Rá. Mindig o jár a fejembe alig tudok aludni. Viszont ő engem megcsalt. Tudom nem érdemi meg de nem tudom irányítani az érzésemet. Hogyan felejtsem el végleg ha mindig o van bennem ? 20/F

2018. ápr. 9. 03:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden nap ki kell irni ezt(/ugyanilyen) kerdest?

Mivel nemtudjuk kitorolni a memoriad nem tudunk segiteni.

2018. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az első szerelmet, főleg ha ilyen sokáig tartott, nem fogod tudni elfelejteni, és nem is kell! Örülj annak, hogy ezek után is tudsz rá szeretettel gondolni, ez így tiszta, így szép. Ne akard kitorolni őt, csak tanulj meg ezzel együtt élni. Élvezd az életet, járj el barátokkal nem kell ismerkedned, fiatal vagy még, és hidd el, ha valaki igazán megfog, többé már nem fogsz tudni úgy gondolni az előző baratnodre.
2018. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Néha, ha megbeszéljük a dolgokat az sokat segít:)
2018. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó jó .. sokba kerül... De szerintem kezdj el horgászni nem vicc! Ha nem tudsz akkor ajánlom youtubon a Haldorádó horgászott ált!!! Nekem az a második életem! Az első meg egy lány aki már két éve tetszik... De mindig visszautasít 😚😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2018. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!