Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most akkor mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor mi van? Miert gondolok még mindig rá?

Figyelt kérdés
Van barátom már több mint 1 éve, és nagyon szeretem öt. Szoval tényleg, semmiért soha nem akarnék vele szakítani. De meg mielött összejöttünk volt egy másik srac aki tetszett de nagyon. És sztem én is tetszettem neki, de ez persze nem biztos mert soha nem mondta és én sem neki. De én azért sem mert ö nem olyan srác volt akit akartam volna, ha elis mondtam volna neki, akkor sem akartam volna vele öszejönni. Egyszerüen párkapcsolatot vele nem akartam. Ezértsem mondtam el neki soha. Na de miota együtt vagyok barátommal, már nem érzek semmit a másik fiú irán legalabbis már nem ugy gondolok rá, de néha tökre jó ha újra beszélünk, vagy ha látom hogy szivecskézett instán, és nagyon boldog leszek attol ha látom hogy azokat a képeket is látta amiket a bárátomról vagy közöseket rakok fel. Már jó ideje nem beszéltem vele de néha még mindig az eszembe jut. Szerintetek ez igy most mi? Mert én tényleg szeretem a barátomat és ezzel a fiuval meg ugysem jönnék össze, akkor meg mért vannak ilyen gondolataim?

2018. júl. 5. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Hogy mi ez? Megmondom: gyerekes viselkedes. Nojj fel.
2018. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Arra készülj, hogy egyik sem lesz a férjed,az fix. Látszik.
2018. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az érzés egy része még megmaradhatott; de lehet ő még fontos neked csak sima barátként is. Meg azért ő fontos neked; és örülsz, hogy ő is jól van; meg azért a jó kapcsolat megmaradt/kiépült. És végülis lehet, hogy már nem vagy szerelmes, de akkoris jó még, hogy van ő neked. Egyébként meg a szerelmet nem lehet kiirtanikitépni magadból. Valamennyire el tudod nyomni; és idő közben el tud halványulni, ha nem találkoztok csomó ideig De a leírásodból nem derül ki egyértelműen, hogy te most tényleg szerelmes vagy -e a párodba; vagy a másik srácba vagy szerelmes; és továbbra is csak megpróbálod ezt az érzést elnyomni. Én nem tudom, szerelmes vagy-e valamelyikbe, ezt neked kell tudnod; hogy ki iránt vannak érzéseid. Emellett még: Akivel nagyon erős vonzást, vagy nagyon erős taszítást érzel, dolgotok lehet a sorsodban, az életedben/ életetekben; valamivel kapcsolatban megértésre jutni. És ha ő nem párolgott el az életedből, hanem benne van, akkor lehet, hogy még nem értettétek meg azt a dolgot, amit kellett; amit születésetek előtt meg akartatok érteni; de az is lehet, hogy már megtanultátok; de attól még nem kell különválnotok; mármint úgy, hogy teljesen kiiktatódtok egymás életéből. Sima barátként, lélektársként stb még ott lehettek akár. Meg pl tök faja, hogy számíthattok egymásra. Lehet ez is egy ilyen dolog, hogy mindig ottlegyetek kéznél egymásnak, hogy fordulhattok egymáshoz az esetlegesen előkerülő nyűgjeitekkel. Vagy pedig annyi is lehetett a cél, hogy te lehet, hogy pont ezt a furcsa helyzetet, felállást akartad megtapasztalni születésed előtt; hogy milyen ez az érzés, amikor benne vagy egy ilyenben; egy ilyen szituációban, élethelyzetben. De még az is lehet, hogy onnan jött az a vonzódás, hogy már valamelyik korábbi, előző életetekből is ismertétek egymást, és jártatok is, és bár szerettétek egymást, de nem működött; és most azért nem akartok egymástól semmit.:) Lehet, hogy később, esetleg egy magasabb tudatszinten majd újra összekerültök; én még ezt is el tudnám képzelni. Lehet, hogy akkor pl még talán nem voltatok annyira lelkileg érettek, hogy rendesen megtudjátok egymással a problémáitokat beszélni; de a szeretet; a vonzódás, az érzelmi töltet megvolt; csak pl nem működött. Szóval én még ezt is el tudom képzelni, hogy ilyen volt, de amúgy lehet, hogy totál nem; lehet, hogy pont azért keltettétek föl most egymás érdeklődését; hogy majd egy következő életben legyen valami; én kicsinek találom az esélyét; hogy sose legyen és sose volt semmi; semelyik előző vagy majd következő életetekben. De amúgy lehet, hogy másik életben majd már nem találkoztok többet; de énszerintem ha van már valami vonzás, akkor annak kicsi az esélye tényleg; hogy nem is volt, és nem is lesz semmi.
2018. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért van ez, mert jó érzés az egódnak:) jó érzés, ha látod, hogy érdeklődik irántad valaki, főleg, hogy régen tetszett is.

Kezeld lazán a dolgot, ez természetes érzés:D csak ne játsz erre rá külön, ha tényleg a barátod a legfontosabb.

2018. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt közel sem hívnám természetesnek.
2018. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!