Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az kizáró ok a lányoknál, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kizáró ok a lányoknál, ha erősebbek nálam?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, magas, de duci. Sportoltam korábban, ennek ellenére elég gyenge vagyok. Igaz, messze nem minden lány erősebb nálam, de a szépek, normálisak közül a legtöbb sportol, és erős is. Izmos lányok, nektek kizáró ok lenne, ha gyengébb a fiú?

2022. jan. 16. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a kizáró ok, hogy egy lány erősebb nálad, hanem hogy a te életstílusod nem összeegyeztethető az ő gondolkodásával. Legalábbis sportoló lányként én így gondolom.
2022. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem, de intő jel hogy ideje elkezdeni kondizni meg kicsit kezdeni magaddal valamit hogy ha a lányok nem is vesznek komolyan, legalább te komolyan vehesd magadat
2022. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Mire gondolsz azalatt, hogy nem összeegyeztethető? Szerintem ha a két fél kellőképpen rugalmas, akkor nem lehet gond

2022. jan. 16. 15:47
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Milyen magas vagy ?
2022. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
185-6 cm körül
2022. jan. 16. 16:06
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
#3 Viszont a szerelem független attól, hogy ki mennyire rugalmas.
2022. jan. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ráírva a homlokodra az erőbeli képességed, birkózni meg csak nem fogsz lánnyal. Sőt, ha valaki magas és testesebb is, arról rosszabb esetben is elég nagy erőt kell feltételezni, különben önmaga súlyát se tudná mozgatni. Ha csak nem vagy tényleg csúnyán elhízva, akkor a jellemed vagy arcberendezésed lesz a visszautasító ok, nem a fittséged.
2022. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6

És attól is, hogy K milyen élethelyzetben van. Egyébként rugalmasság kell bármilyen kapcsolathoz, egy sportoló fiúval sem könnyebb az élet ilyen szempontból

2022. jan. 16. 16:59
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit sportoltál, és mért hagytad abba? Ha nem vagy megelégedve magaddal, mért nem folytatod? A duci mit jelent kilóban?
2022. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#9

Kosaraztam 7 évet, aztán kettőt teniszeztem. Előbbit versenyszerűen, utóbbit nem. Azért hagytam őket abba, mert már éreztem jól magam a pályán, és más dolgok sokkal jobban lekötnek.

A duci az 92-93 kilót jelent.

2022. jan. 16. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!