Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk hozzátok szólna a kérdése...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hozzátok szólna a kérdésem Ha egy lány kicsit fiús ruhában jár az nálatok kizáró ok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

16eves lány vagyok és nálatok fiúknak a nagy tobsegnel kizáró ok ha néha fiúknak való pulcsit veszek fel ami nagy rám vagy fiú pólót ami szintén nagy rám mert én ezeket szeretem és ebben érzem magam úgy mind biztonságban vagy nemtom nekem ezek kényelmesek

És nálatok ez kizáró ok???

Korombeli fiukhoz szólna a kérdésem :)


2017. okt. 16. 21:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az összkép számítana ha jol állna raktad akkor bánná a f,szom hogy mit hordasz :D
2017. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dehogy kizáró ok. Engem a lány érdekel nem a ruha.
2017. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szépen :)

Olyan átlagosan nézek ki benne semmi extra de mivel pénzem sincs meg nekem ez tetszik nem nagyon tudok változtatni sajna

Bár a batyaim azt mondták hogy úgy nézek ki mint egy csöves és velem kb egyidosek is szóval nemtom

Szerintük ne hordjak ilyeneket na de ha nekem kényelmes?

Ezért is aggódom hogy ezért sok fiú esetleg visza utasítania vagy le se szarna?!!

2017. okt. 16. 21:29
 4/13 anonim válasza:
Lényeg hogy te érezd magad jól a cuccaidban és ezáltal legyen egy önálló ízlésed. Szerintem ez a kisugátzásod része. És ez esetben úgy jó ahogy van.
2017. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond, bár én változóan öltözködök, van, hogy én is "csöves ruhát" veszek fel a kényelem és laza megjelenés miatt, barátnőmnek meg plusz pontot adnék ha hordaná a ruháim. ^^ :D
2017. okt. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Érdekes, ha az lenne a kérdés, hogy 'fiúként nőies ruhákban ok járni?' Akkor nem lennétek ilyen elfogadóak.


Nálam nem oké, ha fiús ruhákban jár a csaj, én nem férfiimitátort keresek, hanem nőt.

2017. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os, természetesen nem lennének azok az emberek. Egy lány lehet nőies laza stílust követve is, de én valahogy nem láttam még férfit rózsaszín ruhácskában és magassarkúban betonozni vagy fát vágni. Te igen?
2017. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Szóval neked a férfiasság a betonozással és favágással egyenlő. Nincs több kérdése..
2017. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem ezt írtam te ..., de ha így kívánod látni, te döntésed.
2017. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Azért nem kell ősze veszni nyugalom

Jöhetnek még a válaszok a kerdesemmel kapcsolatban mert kíváncsi vagyok minél több fiú véleményére ☺

2017. okt. 17. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!