Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácsra van szükségem. Egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsra van szükségem. Egy lánnyal el kezdtem beszélni és kezd komolyra fordulni a dolog de én nem érzek semmit. De van egy csak reggel akihez oda szoktam ülni és láttom rajta hogy én is be jövök neki.?.

Figyelt kérdés
Hogy mondjam el a lánynak hogy én nem érzek semmit úgy hogy ne bantsam meg.Es ne érezzem rosszul magam ?
2022. jan. 18. 12:48
 1/10 A kérdező kommentje:
Már mint hogy van egy másik lány. És nekem ő jönbe és nm az akivel most beszélek.
2022. jan. 18. 12:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csökkentsd vele a kapcsolatot, vagy rendesen megmondhatod hogy barátként tekintesz rá, ne értse félre ami köztetek van.


A másik lányról ne beszélj neki, azt fogja érezni hogy lecserélted rá (azt is tetted).

2022. jan. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kéne egyszerre több lányt szédíteni.

Ha neked a másik jön be, akkor mi a francért kezdtél emezzel is beszélgetni? Mostmár nyugodtan megmondhatod neki hogy boccs de nem lesz semmi. Nehogy azt hidd hogy kínos lesz, á dehogy, sőt a lány még örülni is fog hogy szórakoztál vele.


Na mostmár befejeztem, és lehet nyugodtan lepontozni attól az igazság még nem változik.

2022. jan. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
13%

Nem kell semmit mondani neki csak válj köddé...veszi majd a lapot. Aztán kezdj nyomulni a másikra. Nekem a ghosting mindig bejön

35f

2022. jan. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

#4: A ghosting egy undorító módszer. Utána meg szerencsétlen lány hónapokig eméssze magát azon, hogy mit rontott el, közben nem is ő a hibás?

Kérdező, egy őszinte magyarázat a legkevésbé rossz egy ilyen helyzetben.

2022. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Gosthing jó lesz.Most ha magyarázkodsz neki rohadt szemét vagy semmi értelme....velem is csinálja sok csaj, tudomásul veszem ennyi, jöhet a következő páciens!
2022. jan. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A legkorrektebb az lenne, ha nyíltan megmondanád neki, de ha ezt nem szeretnéd, akkor próbálj egyre kevesebbet beszélni vele
2022. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

En eleg szarul voltam

Az utan, miutan rajottem, hogy a kiszemelt csaj akivel randizgattam, egy masik sraccal is alakulgatott. Aki mem mellesleg egy szaktarsam az egyetemrol. Onnan jott le, hogy egyre kevesebbet irt vissza, nem akart talalkozni (kifogasokat keresett, tanul, beadando stb). Oszinten mondd el neki, az a legjobb

2022. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Nyiltan mondd el neki, ne játssz vele. Eleve az is gerinctelen, hogy két vasat tartottál a tűzben. Ha csak barátot akartál, nyilván kissé más a helyzet, de ezzel átverted a lányt, aki meg bejön, szintén kérdéses.

Mindenképpen mondd el, ha megbántod, ha nem, legalább elenged. Ilyet többet ne csinálj, az ejtett csajnak gondolj már bele, mennyire rosszul eshet ez most. :(

L

2022. jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%

Ha jó fiú leszel hülyének néznek a nők, mert ilyenek.Amióta szarok rájuk és én vagyok a legfontosabb azóta loholnak utánam. Ne törődj vele mit gondol a csaj, az a lényeg h Neked mi a fontos.

27F

2022. jan. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!