Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tanácsra lenne szükségem? Ért...

Tanácsra lenne szükségem? Ért egy sokk 2 napja. Annyira kiborultam, hogy nem emlékeztem, hogy jutottam haza. Csak pár órát tudtam aludni és reggel úgy ébredtem, hogy szédülök és remegek ez egesz nap, be is lazasodtam. Tartott. Többi lemt.

Figyelt kérdés
Este tudtam aludni 10 órát és most már megszűnt a remegés, de még mindig szédülök. Sajnos a probléma ami okozta még fennáll. A megoldására nincs ráhatasom. Mit tudnék tenni, hogy ne menjen rá erre az egészségem? Épp most gyógyultam meg 1 hónapos vírusfertőzésből nem hiányozna ha meg jobban legyengülnék.
2019. okt. 18. 18:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicsit félrement a kiírás. Szóval egész nap tartott a szédülés és remegés és be is lázasodtam.
2019. okt. 18. 18:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Így nehéz tanacsot adni, h nem ismerjük a traumádat. Azt tudom írni, h "azon" már nem változtathatsz. Mögöttem a múltam, előttem a jelenem és a jövőm!
2019. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni, esetleg valami gyenge nyugtató segíthet. Sok folyadék, és tényleg próbálj megnyugodni, ne agyalj. Bár gondolom könnyű mondani…
2019. okt. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Munkahelyi dolog. Rágalmazás áldozata lettem.
2019. okt. 18. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!