Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak. Mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. Mi tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom már egy jó ideje nem szeret szerelemből, ami fáj nekem, szeptember elején kezdtem el észlelni, hogy már nincs felőle szerelem, se csók ölelés vagy bármi ilyesmi. Most úgy vagyunk hogy csak barátok vagyunk, de ez így nehéz nekem. Néha úgy érzem hogy ezen át léptem, de aztán meg látok egy régi közös képet, és úgy érzem össze törik a szívem, és rám jön a sírás. Aztán a szex hiányzik, de így nem akarom hogy nincs felőle szerelem, én még mindig szeretem őt, én szoktam neki puszit adni, meg ölelni, de csak ennyi. Nem tudom mi legyen tanácstalan vagyok, nehéz így lenni hogy közben osztálytársak vagyunk és nap mint nap látjuk egymást. Én vele szeretném leélni az életemet, nem tudok mást elképzelni, ő az első szerelmem. Vele 2 és fél évet voltam együtt. Szexet csak vele akarok, nem fogadnék el másik embert, mielőtt még valaki rám pályázna.

19 éves lány vagyok



2022. jan. 23. 23:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak gyötrődés.Ha menteni akarod a lelki epseged megbeszeled vele hogy ez igy nem jo es megszakitjatok a kapcsolatot,szimpla osztalytarsak maradtok.Lehet hogy most ugy gondolod hogy soha senki massal nem fekudnel le de ez meg fog valtozni idovel.A szerelem elgyengul,eltunik lezárod ezt a szakaszt es talalsz valaki mast aki megbecsul.
2022. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Azt kifejtettem a szövegből hogy én azért is nem akarok mással lefeküdni, mert én már neki adtam a testemet, és mi vallásosak vagyunk és bűnnek számít ha valaki házasság előtt szexel, ezért se akarok mást magam mellett

Önbizalomam meg alig van

2022. jan. 24. 00:03
 3/39 A kérdező kommentje:
Nem tudok csak szimpla osztálytársa lenni
2022. jan. 24. 00:07
 4/39 anonim ***** válasza:
Ohh igy mar ertem bocsanat nekem ez nem jott le.Igy mar mas a helyzet.
2022. jan. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha bűnnek számít miért fekudtel le vele?Nem gondoltad hogy egyszer vege lehet?
2022. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

Mert akartuk már

Nem, nem gondoltam hogy vége lesz, azt hittem hogy ő marad velem örökre

2022. jan. 24. 00:13
 7/39 A kérdező kommentje:
Téli szünetbe egyáltalán nem találtunk, és akkor egyszer írta nekem online hogy hiányoztam neki
2022. jan. 24. 00:14
 8/39 A kérdező kommentje:
Egyébként szüleim nem örültek neki mikor megtudták hogy barátommal szexeltem, és nem is biztos hogy örülnénk neki ha aztán mással szexelek
2022. jan. 24. 00:32
 9/39 anonim ***** válasza:
10%

Asszonykám ! :D

Hagy világosítsalak fel !

1️⃣ Már bűnt követtél el azzal, hogy lefeküdtél vele - függetlenül attól hogy összeházasodtok vagy sem !

2️⃣ Ugyan olyan bűnnek fog számítani !

3️⃣ Teljesen mindegy hogy mással vagy akárkivel fogsz szexelni...

4️⃣ HÁZASSÁGON KÍVÜL TÖRTÉNT !

5️⃣ Be kell látnod, elbasztad... Olyannal feküdtél le, akinek ez semmit sem jelent.

✅ NEM VÉLETLENÜL kell esküt tenni egymásnak SZERETKEZÉS ELŐTT, hogy AMÍG A HALÁL EL NEM VÁLASZT - JÓBAN ROSSZBAN EGYÜTT !

✅ Pont ezért, mert megdugott - és meg tovább élni az életét - megy mással dugni.

✅ Pont ezért kell az eskütétel, hogy ne legyen az hogy dugás után tovább áll.

❌ Ez a vonat elment kicsim!Ő nem keresztény,neki nem számít az eskü - sem a szabály,hogy házasságon kívül NEM.Az ő életvitele az,hogy megy és szétdug mindenkit,ahova csak a farkát tudja dugni.

❌ Be kell látnod ! ROSSZ LÓRA TETTÉL/ÜLTÉL !

2022. jan. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
13%

❌ kihunyt a szerelem. NEM ! Részéről csak egy fiatalkori fellángolás volt.

❌ Egy próba üzem. Kipróbálni milyen is dugni. Ő egy 17 éves srác volt.

❌ Állt a farka, és te pont ott voltál neki. Még 25 évesen sem állnak le családon agyalni

❌ A lányok viszont igen, nekik fontos az első szerelem. A fiúknak ilyen nem létezik.

❌ A fiúknak ezek csak tesztüzemek. Csak egy skalp/pont vagy a bakancslistáján

2022. jan. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!