Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vagy mi tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Vagy mi tegyek? A tobbi lent

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem ...

Van egy barátom 21 éves es fbn elkeztunk beszelgetni és hát szerelem lett a vége nem tudom h ténleg szeret e vagy csak azért van velem mert csak szexet akar "am perverz csajszii vagyok" és lehet hogy csak ezért is van velem?:/

tegnap estee nagyon sokat gondolkoztam a kapcsolatunkon hogy lehet e majd valami komoly kapcsolat köztünk? Vagy ténleg szeret? vagy valyon mit akkarhat töllem?:/

szexet vagy szerelmet!?

bizonytalan vagyok nagyon...valahogy segitsetek nekem hogy mit tegyek kicsit összezavarottam de nem tudom mit tegyek "szakitsak vele" dehat csak par napja vagyukn egyutt de meg nem taliztunk mert messze lakik töllem de azt mondta h minden penzt megér hogy eljojjon hozzam!:/

Vagy talan az a baj velem hogy nem bízok az emberekben ezek utan amit tettek velem..hibaztam.. el kénne töllem 1 honapig tiltani az internetet de nem vagyok meg nelkul

én 14 vagyok a pasi meg 21 nem a KOR számít igy van vele a fiu

es legyszi ne oltogassatok hogy 14 évesen ezt meg azt meg amazt es a helyesirassal se jojjetek mert tisztaba vagyok vele ...és normalis valaszokat kérek !! Koszonom


2015. aug. 10. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
tartok tőle, hogy a srác csak kihasznál, de ezt a kérdést tisztázd vele minél előbb
2015. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha én 14 évesen ilyen lettem volna,az lett volna a legjobb,hogy anyukám addig ütött volna,amíg mozgok.

Azóta már eltelt 1,5 év,de a véleményem még ugyanez,téged is addig kéne verni,amíg észhez nem térsz,és nem a felnőttek között keresgélsz.

Kérdésedre válaszolva,ő direkt kislányokra játszik,te is csak egy vagy a sok közül.

2015. aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés kissé széttagoltra sikerült, nem beszólásnak szántam, csak érződik, hogy össze vagy zavarodva. Na mindegy, azt hiszem értettem, vagy mégse. O.o

"am perverz csajszii vagyok"

Akkor az vagy, vagy nem? o.O Ha igen, most szépen tanuld meg, hogy férfiakkal nem beszélgetünk gyanútlanul, könnyen félreértik az ilyesmit... Ezek után nem csodálkoznék, ha csak le akarna fektetni. Ez ugyanúgy igaz egy 14 éves fiúra is, mint egy felnőttre. Részben igaza van, hogy a kor nem minden(akkor is csak egy bizonyos korkülönbségig), de a ti esetetekben más az életszakasz. Te jó esetben pont befejezted az általánost, ő meg már dolgozik/egyetemre jár. Neked épp kezd leesni a tojáshéj a hátsódról, ő meg az önálló életét kezdi építeni. Nem oltásnak kell venni, ez egy összehasonlítás, hogy mégis mennyit számít a kor. Az sincs kizárva, hogy nem sikeres a saját korosztályában, így a 14 éves épphogy törvény szerint lefektethető kislányokra pályázik, akik naivak, ő meg azt mondja amit hallani akartok... 17/L

2015. aug. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló már leírta, hogy mit gondolok. Szerintem is kisebb, fektethető lányokra bukik. Persze ez attól is függ, hogy mennyire írtál perverz dolgokat neki. Tehát nyilván nem biztos, de ez az én véleményem.
2015. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!