Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen ajándékról egy lánynak?

Figyelt kérdés

Szülinapjára valami aranyos kötött plüss, (nyilván általam). Mondjuk a kedvenc állatát, vagy bármit ami kapcsolódik hozzá. Mit gondoltok, gyerekes, vagy aranyos, nektek mi lenne a reakciótok egy ilyen ajándékra?

16/F



2022. febr. 6. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki örül, ha nem, akkor kínos lesz. Azt neked kell tudni mi van köztetek.
2022. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Ha szereti a plüssöket, akkor jó ötlet. Én minden kézzel készített ajándéknak jobban örülök, mintha az illető csak levett volna valamit a polcról a boltban. Első közös karácsonyra is plüss állatot kértem a barátomtól 17 évesen, de ez én vagyok. :)
2022. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Én személy szerint örülnék neki, mert cuki, ha egy fiú plüst ad. Nyilván a lánytól is függ, de nekem bejönne.
2022. febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék nekem volt egy kötött makim és nagyon szerettem
2022. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!