Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lebeszélnétek erről az ajandék...

Lebeszélnétek erről az ajandékról?

Figyelt kérdés

9 éves lány játék elárusító pultot (szupermarket) szeretne kérni karácsonyra. Mindene megvan, szinte az összes jobbfajta társasjáték, korának megfelelő fejlesztő játékok, tablet , telefon, stb. Van gyerekkonyhája már régóta és nem engedi kiselejtezni, mert még mindig szeret vele játszani. De most elárusito pult az álma, mert vannak neki ilyen játék bolti termékei, azokkal is szeret játszani, csak nincs hozzá pult ahová kirakhatja. Szerintem ez olyan 3-6 éves gyereknek való játék. Ti megvennétek neki?

Az a problémám, hogy nincs is más ötletem helyette. Szereti a slimeokat, meg a mindenféle gagyi, éppen divatos, apró figurákat gyűjteni, de azzal sem játszik, csak begyűjti, és már tele van velük a lakás.


2018. nov. 28. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre vágyik,akkor persze megvenném. Mint ahogy írod,játszana is vele,nem egy újabb sarokba hajítós semmiségről van szó.
2018. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Finoman próbálnám más felé terelgetni, de ha nem sikerül és tényleg ez a szíve vágya, akkor megvenném neki.
2018. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezzel a gond? Inkább ezzel játszon, mint a telefonnal, tablettel.
2018. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hogy 3-6 éveseknek való. Ő most a fantáziavilágának azt a részét éli, amihez ez szükséges. Minden gyerek más, ennyi "kilengés" korban bőven-bőven belefér. Erre van szüksége, szerintem vedd meg neki. :)
2018. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem értem mi a gond ezzel.
2018. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért baj az hogy 3-6 évesnek való? Telefon meg tablet se való még 9 évesnek mégis van neki, tehát a megfontolt ajándékvásárlás eddig se játszott nálatok.
2018. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!