Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit gondoltok erről az ajándék...

Mit gondoltok erről az ajándékról? Szerintetek jó ötlet? Egy férfi örülne neki?

Figyelt kérdés

A pátomnam gondoltam karácsonyi ajándéknak. 2.5 év vagyunk együtt. Arra gondoltam, hogy karácsonyi ajándéknak, most valami igazán személyeset szeretnék adni. A terv az hogy egy szép üveget kidíszítek, és tennék be 365 üzenetet, amiket kalligráfusam valamilyen szép betűtípussal írok. A kis papírokra kedves üzenetek, vers vagy zene idézetek, apróságok amiket szeretek benne és közös emlékek kerülnének. Lenne köztük vicces, megható és egy két huncutabb dolog is. Èrtek az ilyemihez, úgyhogy a kivitekezés esztétikus és minőségi lenne.


Olvastam hogy a férfiak inkább a praktikus ajándékokat szeretik, de nekem kicsit furcsa csam úgy ajándékba használati tárgyat adni. Úgy vagyok ve, azt majd veszünk ha éppen szüksév van rá, az ajándékok pedig inkább legyenek valami kis külőnlegességek.


Ő 18 éves (ha számít), én 17 vagyok.



2021. okt. 5. 16:16
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
70%
Ooo szerintem ez zseniális ajándék! Szerintem ennek nagyon fog örülni!
2021. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem meg az #1-es válaszoló nő. ;)
2021. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
69%
És az baj? Külső szemlélőtől kérdezte a dolgot, én meg az vagyok. Te akkor válaszold meg te ;)
2021. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim válasza:
84%
De*
2021. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
75%

Szeretetbefőtt? Tényleg jó ötlet, bár 365 üzenetet egyáltalán kitalálni/kikeresni, azzal lesz meló bőven. Én 1 hónapnyi adagot csináltam, de ha van türelmed hozzá, akkor sima ügy.

Nem kötelező természetesen, de ha gondolod, elküldöm azokat az idézeteket amiket én írtam ki 😊

2021. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Örülök ha elköldöd őket, 5ös. :)

Amúgy már elkezdtem gondolatokat gyűjteni és meglepően gyorsan jön az ötlet. Meg azêrt kezdem most, hogy bőven legyen időm minddnt kitakálni/megvalósítani, ne kelljen ah utolsó pillanatban kapkodni.

2021. okt. 5. 17:35
 7/43 anonim ***** válasza:
76%

23 éves férfi vagyok.

Az ajándék nagyon aranyos, de mondjuk ki őszintén. Lányok/ nők örülnek ilyen ajándéknak, mert a lelkük bonyolult. Mi férfiak sokkal egyszerűebb lelkek vagyunk. Nekünk ez az ajándék egyenlő a fényképes párnával. Amikor megkapjuk mosolygunk, megköszönjük, de amint lehet a szekrény mélyére kerül. Vers, zene, idézetek sem igazán a mi érdeklődési körünk. Hacsak a srác nem olyan aki imád verseket olvasni, esetleg próbálkozik ő maga is versírással. Ha igazi jó ajándékot akarsz adni, akkor adj olyat ami nem a te érdeklődési köröd, vagy az, hogy "én ennek annyira örülnék", hanem olyat adj amit a barátod szeret. Az ő érdeklődési dolgát vedd figyelembe. Bocs az őszinteségért.

2021. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
54%

#7 ez miért kerülne a szekrény mélyére? Pont az a lényege, hogy a srác minden napra kap egy rövid kis üzenetet, ami érezteti vele (sok más dolog mellett természetesen), hogy szeretve van. 20 éves srácnak adtam hasonló ajándékot, ő is szívből örült neki.

Persze nem azt mondom hogy minden srác ilyen, hisz te sem örülnél neki, de azért nem kevés olyan van, aki nyitott az ilyenekre, hála ég 😄

2021. okt. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
71%

Persze 1-2 hónapban még lelkesen kivesz egy cetlit, hogy ma mit húzott ki, mi az a vers vagy idézet. De hidd el nekem. Utána már egy fiút sem érdekel. Na ezért kerül a szekrény mélyére.

Ez az ajándék aranyos, de csak mert ti lányok odavagytok érte.

A fiúk nagy része nem. Fordított helyzetben szerinted hány lány örülne ha karácsonyra foci bérletet kapna? Minden hónapban 2 meccsre lehetne elmenni. Azok a lányok akik imádják a focit tuti örülni fognak. De a többi lány nem.

2021. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Elsősorban nem az idézetek van a hangsúly, versek is vannak, mert szereti a művészetet, hanem emlékek meg ilyenek... A fényképes párna meg szerintem kicsit klisés.
2021. okt. 5. 20:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!