Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmerjem neki mondani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmerjem neki mondani?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, aki bejön nekem. Igazából egy osztályba járunk. Amikor páros munka van az órán, akkor van, amikor párban dolgozunk ( igaz ebben a tanévben eddig 1-szer volt ilyen😅 )

Mindegy, az a lényeg, hogy volt ilyen. És amikor együtt dolgoztunk, akkor éreztem benne olyat, hogy szeret velem együtt dolgozni ( lehet, hogy nem így van😅 ). Én is amúgy nagyon szeretek vele együtt dolgozni. De nem az volt, hogy alig szóltunk egymáshoz, hanem konkrétan folyamatosan beszéltük meg a feladatot, ami más csajnál nálam nem így van.

Lehet, hogy ez az én hülyeségem, de nem merem neki elmondani valóságban, hogy mit érzek iránta, hanem inkább virtuálisan szeretném neki elmondani.

Szerintetek el mondhatom neki virtuálisan, hogy mit érzek iránta?



2022. febr. 7. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Virtuálisan egyszerűbb, de legyél tökös és személyesen beszélj vele. Hívd el valahova, beültök egy helyre inni/enni, a lényeg, hogy kettesben legyetek és úgy közeledj felé, de nem kell egyből szerelmet vallani.
2022. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Jujj kissrác, állj elé és beszélgess vele. Hívd el valahova, de ne legyen konkrét randi. Semmi esélyed online, max kezdj ott, de tudni fogja h beszari vagy. Túl gondolod, ne helyezd magad fölé, így veszett ügy. Ráizgultál ennyi, kezeld a hufodkébt, ránts rá mielőtt beszéltek vagy randiztok, könnyebb lesz. És ne állítsd konkrét választás elé randizol vagy sem.. a nők utálják a felelősséget. Szóval neked kell majd lekapni is. Most gyakorolsz, vagy majd 30 felett, te döntesz. 39F
2022. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
De ha ennyire félsz, kezdj olyan csajjal akinek te tetszel, gyakorolj rajta. Smár, simi, ujjazás stb.
2022. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
El merjem mondani
2022. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, semmi online f*szkodás. Mondd el neki, hogy holnap te elmész cukrászdába, moziba, ha van kedve, akkor tartson veled. Vagy akarsz venni egy új pulcsit, cipőt, van-e kedve segíteni, hogy mi állna jól neked, jöjjön veled a plázába, utána meghívod egy üdittőreh, és dumáltok. De szó sincs arról, hogy te szerelmet valljál neki. Ismerd meg, és mutasd be magad, hogy te ilyen vagy, ezek a céljaid, ezért vagy te érdekes ember. ÉS ő is érdekeljen, ő kicsoda, mit szeret csinálni szabadidőben, van-e testvére, hogy képzeli magát tíz év múlva, akkor mit fog csinálni. Ha a randi jól sikerült, akkor mond el a végén, hogy te jól érezted magad vele, hétvégén akar-e veled sétálni, kirándulni. Ha az is jól sikerül, akkor ott érj hozzá a kezéhez. Ha nem húzza el, akkor fogd meg és sétáljatok kézen fogva.

Aztán valamikor csók. Aztán valamikor elmondhatod, hogy mit érzel.

Kb. ez a sorrend!

49f

2022. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy 8-osak vagyunk
2022. febr. 8. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:
5# vagyok: Vagy egyszer chatben rákérdezel, hogy épp otthon van-e, s ha igen, akkor vegyél egy csokor virágot, csöngess be hozzá és add oda neki ("szia, nem akarok bejönni, csak épp erre jártam és ezt oda akartam neked adni"), és így hívd el valami randira, biciklizni, buliba, könyvtárba, edzőterembe, csónakázni.
2022. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!