Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátom azt kéri, ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom azt kéri, ne találkozzak mással, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon nagyon jó fiú barátom, igazából a 16 évem alatt 12-ben ő volt a legjobb barátom.

Az utóbbi 3-4 hónapban ez a barátság megromlott, mára már nem is beszélünk. Ha egy helyen is vagyunk közös barátok miatt, levegőnek nézzük a másikat. Viszont ma írt, hogy sajnálja ezt az egészet, ami közöttünk történt és hogy szeretné megbeszélni, találkozni. Én most beteg vagyok, a héten még tuti itthon és ezt leírtam neki is. Mondta, hogy eljönne hozzánk is... Mondtam a barátomnak, ő pedig mondta, hogy nem örülne neki, ha itt lenne a srác, vagy ha egyáltalán találkoznék vele. Akár itthon, akár máshol.

Szóval nem tiltotta meg igazából, de nem is akarok emiatt veszekedni vele... Szerintetek?

16/L



2022. febr. 9. 21:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha azt kéri, akkor ne találkozz. Ha ezt nem szeretnéd, akkor ki kell dobni.
2022. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha van egy stabil párkapcsolatod, akkor ne kavarj bele egy régivel, csak mert füttyentettek neked. Foglalt vagy.
2022. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem igaza van a pasidnak, mármint ha nincs is igaza akkor féltékeny, vagy tiszteletben tartod vagy nem te döntesz...de amúgy úgy bírom ezt az oldalt, itt bármi kis hangya pöcsnyi problémára az a válasz hogy ki kell dobni...ha tényleg ez menne a valóságban egyetlen működő kapcsolat nem lenne.
2022. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem párkapcsolatként volt a barátom, aki most találkozni szeretne.
2022. febr. 9. 21:52
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Azt értem :d de lehet a pasid mást gondol, hiába mondod ezt.
2022. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
De most párkapcsolatként akar találkozni, megnyugodhatsz ...
2022. febr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem hiszem.

Vagyis nekem is van szemem, tudtam mindig, hogy ő mindenhol a "helyes fiú", akinek szépek a szemei és a mosolya, mindig jó a haja és a stíusa. Ő is tudta ezeket magáról, mindig 4-5 lánnyal szórakozgat. Hozzám sosem közeledett "úgy", én sem akartam csak egy lenni a sorban, jó volt nekünk csak barátokként. De nyár végén felhozta, hogy ő gondolt többször arra a nyáron, hogy több is lehetne közöttünk és hogy én vagyok az egyetlen lány szerinte, akivel tudna randizni, romantikus lenni. Az elején tereltem ezt, de a barátnőim unszolására belementem. Vagyis mentem volna, ha nem derül ki a 3. randink előtt, hogy az 1. randink és a 3. között két barátnőmmel is lefeküdt (bő 1 hét telt el a két időpont között és közben is találkoztunk egyszer).

Szabadkozott, hogy nem volt megbeszélve, hogy másokkal sem találkozunk, meg hogy még csak randiztunk, az semmit nem jelent. De közben tudta, hogy nekem pont ez volt a legnagyobb félelmem vele kapcsolatban, hogy mellettem lesz majd pár csaj még itt, ott. Ez volt szeptemberben, utána még két hónapig ment a huzavona, meg írogattunk egymásnak, reagáltunk a másik storyjaira, Snapchaten is küldözgettük a képeket, néha együtt aludtunk, de ő nem akart abból engedni, hogy abból kapcsolat legyen, én meg nem akartam úgy bármit, hogy nem vagyunk együtt. Utána egyszer majdnem megtörtént a dolog, de mikor közelebb hajoltam, hogy megcsókoljon, eltolt magától, hogy neki a csók csak barátnővel fér bele és az "túl intim" számára, senkivel nem csókolózik soha. Az volt így a sok beszólás, offolás után az utolsó csepp nálam. Letiltottam mindenhol, egy ideig nem is akartam látni se. Most ez odáig "szelídült", hogy nem pattanok fel az asztaltól, ha éppen megjelenik.

Közben lett egy barátom, akinél azok a dolgok "alapok", hogy pl. figyel rám, érdeklődik, nincs mellettem 5 másik lány, néha meglep a kedvenc virágommal, vagy valamilyen programmal, szóval jól elvagyunk. Ő nagy vonalakban tudja a sztorit, ahogy azt is, hogy én a srácra már sosem tudnék úgy nézni, ahogy korábban.

2022. febr. 9. 22:36
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Ez rád tartozik. De azt is értsd meg, hogy ez milyen érzés lehet a barátodnak.

Csak vedd figyelembe.

És hogy képzeled el? Találkoztok, aztán mi következik?

Egyébként az elején is azt írtad, hogy nem úgy tekintettél rá, nem kellett, stb mégis belementél volna. És most is azt írod, hogy nem kellene...na de biztos ez?

2022. febr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

A te eleted, azt csinald amit akarsz!

Nem a pasid iranyitson, nem vagy te tárgy!

2022. febr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De amugy igaza van a tobbieknek, ha a baratod lennek, en se orulnek, h valaki beleszol.
2022. febr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!