Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátom azt kéri, ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom azt kéri, ne találkozzak mással, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt egy nagyon nagyon jó fiú barátom, igazából a 16 évem alatt 12-ben ő volt a legjobb barátom.

Az utóbbi 3-4 hónapban ez a barátság megromlott, mára már nem is beszélünk. Ha egy helyen is vagyunk közös barátok miatt, levegőnek nézzük a másikat. Viszont ma írt, hogy sajnálja ezt az egészet, ami közöttünk történt és hogy szeretné megbeszélni, találkozni. Én most beteg vagyok, a héten még tuti itthon és ezt leírtam neki is. Mondta, hogy eljönne hozzánk is... Mondtam a barátomnak, ő pedig mondta, hogy nem örülne neki, ha itt lenne a srác, vagy ha egyáltalán találkoznék vele. Akár itthon, akár máshol.

Szóval nem tiltotta meg igazából, de nem is akarok emiatt veszekedni vele... Szerintetek?

16/L



2022. febr. 9. 21:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Miért akarsz vele találkozni, ha van barátod ? Te magad is leírtad, hogy csak szórakozik a lányokkal, és belőled is hülyét csinált már többször is. Van egy szerető párod, aki hűséges, és úgy oda figyel rád. Szerintem jobban teszed, ha elutasítod a srácot, így nem bántod meg a barátod, ezzel maganak is jót teszel.
2022. febr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátoddal értek egyet... minek találkozni egy ilyen sráccal? Átvágott, egy igazi gyökèr volt, és elhiheted nekem, hogy ő nem csak a barátságot akarja visszaállítani... gondolj bele, milyen érzés lehet ez a barátodnak, egyrészt mert majdnem összejöttetek végülis, másrészt pedig biztos fèlt is ettől a sráctól. Szerintem azzal járnál a legjobban, ha megmondod neki, hogy nem akarsz többet találkozni, és szépen lezárod magadban ezt a dolgot.
2022. febr. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem két kérdésen múlik minden:

1. Hiszel abban, hogy a barátságotok lehet még a régi?

2. Szükséged van erre a barátságra?

Ha bármelyikre is "nem" a válasz, akkor szerintem hagyd az egészet.

Viszont, ha szeretnéd egyenesbe hozni a dolgokat, akkor mondd meg a pasidnak, hogy az a srác csak és kizárólag egy barát, aki fontos számodra. Továbbá add a tudtára, hogyha azt szeretné, hogy boldog legyél, akkor bízzon meg benned annyira, hogy nem csalod meg.

2022. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem minek találkozni vele. Főleg azt nem értem, ha beteg vagy miért olyan fontos neki, hogy akár el is ment volna hozzád? Nem tud várni amíg meggyógyulsz?

Igaza van a pasidnak.

Gondold bele a helyébe magadat.

2022. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hát igazából nem nagy betegség, hétfő-kedd voltam rosszabbul, most már csak folyik az orrom és ha többet mozgok, köhögök.


Néha hiányzik, nem is az, hogy "úgy" közeledjen felém, hanem hogy beszéljünk, együtt lógjunk stb.

2022. febr. 10. 13:27
 16/20 anonim ***** válasza:
Mond meg a pasidnak, hogy ő pedig találkozgasson egyik volt lánybarátjával, akinek valamikor ő bejött, vagy forsítva. Fogadjunk, nem tennéd.
2022. febr. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyszerre szerelmi partnered és úgymond "haverod", akivel majdnem összejöttetek, pláne ha az utóbbi ilyen megbízhatatlan önző alak. Ha találkozol vele, a jelenlegi kapcsolatodnak annyi. Ezt mérlegeld. Ez esetben borítékolható a két szék közül a pad alá. Legyezgeti a hiúságodat, hogy mégis kellenél a "havernak", pedig ez nem így van, csak szórakozik veled, irányítani akar, majd kidobni.
2022. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

"Ha találkozol vele, a jelenlegi kapcsolatodnak annyi. Ezt mérlegeld."


Én is ettől tartok. De végül arra jutottam, hogy kap egy esélyt, hogy elmondja, amit akar. Viszont ezt nem akarom nagydobra verni, nem akarok vele kettesben lenni a szobámban, vagy beülni valahová együtt. Itthon sem akarom, hogy tudják, a barátomnak sem fogom említeni. Szóval azt beszéltük meg, hogyha este elcsendesedett minden, eljön hozzánk, én meg kimegyek a kocsijához beszélni.

2022. febr. 10. 15:28
 19/20 anonim ***** válasza:
47%
A titkok mindig kiderülnek. Ha nem mondod el az rosszabb. Mond el neki, h csak tisztázni akarod a helyzetet.
2022. febr. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ne másszál bele, mert nem tudsz kimászni! Ne gondold, hogy most beszéltek 20 percet és leszáll rólad, viszlát. Kellene neked? Nem jó a jelenlegi partnered? Mért vagy annyira kíváncsi, hogy ő mit akar tőled, ha te nem akarsz tőle semmit?
2022. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!