Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehetek szerelmes? Eddig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek szerelmes? Eddig még sohasem voltam..

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és az életben nem voltam még komolyan szerelmes. Egyszer-kétszer éreztem azt a bizonyos "pillangóérzést", de csak pár másodpercig (össz-vissz szemezéstől éreztem és pár kedves szótól).


Viszont soha nem voltam még senkibe se szerelmes. Pár lány volt, akire nem úgy gondoltam, hogy "de jó lenne megb*szni", hanem valami komolyabbat gondoltam velük kapcsolatban. Ez pár hétnél nem tartott tovább, tehát fellángolás volt.


Hogyan tudnék szerelmes lenni és megélni az élet gyönyörű pillanatait?


2022. febr. 11. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen típus vagy. Flegmatikusnak hívják a pszichológiában azt a személyt akinek érzelmei nem tartósak és nem is igazán alakulnak ki. Talán még a Szangvinikus keveréke is lehetsz mert kisebb fellángolás volt. Ez genetikai beállítódás ezzel sokmindent nemlehet tenni, csak bízni hogy lesz egy olyan leányzó akibe teljesen szerelmes leszel.
2022. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NTBS ***** válasza:
100%
Várd ki amíg eljön. Én fiatalon 16+ nem hittem benne. Aztán jött egy lány és azonnal bekövetkezett. Neked is elfog jönni ez a pillanat az életedben.
2022. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
A kiszemelt lány szeméremszőrzetéből egy szálat kell megszerezni és azt pogácsába sütni és megenni. Ettől szerelemre fogsz gyulladni.
2022. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 tepertős vagy sajtos pogácsába kell? vagy az mindegy?
2022. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!