Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem a fiúnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem a fiúnak?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam akivel van egy közös óránk. (Hárman vagyunk)

Nekem már régebben megtetszett, mert intelligensnek és érettnek tartottam. Introvertált személy vagyok ezért nem sokat kommunikáltam vele társaságban. Az egyik óra előtt a tanárunk fél órát késett. Ez alatt végig beszélgettünk. (A harmadik fél beteg volt.) Először zavarban volt, mert fel-le sétálgatott. Majd egy idő után megállt és én is feloldódtam és én úgy éreztem mintha ezer éve ismernénk egymást. A beszélgetes egyik szakaszában megérintette a karom. Nagyon furcsán ért. Végig a szemembe nézett és könnyű vele beszélni (még nekem is). A füzetem nézte és megkérdezett egy szót amit nem látott rendesen és utána mentegetőzött hogy amúgy szépen írok nem azért mondta.

Nem tudom mit higyjek, mert észrevételeim szerint ő mindenkivel ilyen közvetlen. A harmadik tagunk már az elején mondogatta, hogy tetszem neki mert zavarban van velem. Ti mit gondoltok?



2022. febr. 27. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy tetszel neki. Beszélgessetek még, aztán úgyis kiakakul minden.:)
2022. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Igazából lehet, hogy tetszel neki, bár ezt még elég korai megmondani. A viselkedése nem feltétlen erre utal. Szerintem beszélgess vele kicsit többet, amikor lehet, aztán majd alakul. Szurkolok:)
2022. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmit. Beszélget veled, barátkozik, szerintem ennyi.

Ha mindenkivel kedves, akkor ez az alaptermészete.

Ebből semmiféle következtetést nem lehet levonni.

2022. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1#

2#

Igazatok van!

3#

Ez is benne van a pakliban.


Mindenesetre én szurkolok neked!!!

2022. febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!