Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez lenne az? Szerelmes lennék,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lenne az? Szerelmes lennék, vagy csak fellángolás?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem valakit, és nagyon gyorsan egy hullámhosszra kerültünk, nagyon jó volt vele lenni. Azóta sajnos nem találkoztunk, fogalmam sincs, mi van vele, vagy hogy egyáltalán kölcsönös-e az érzés, de nekem nagyon hiányzik és nagyon várom hogy újra beszéljünk, pedig alig ismerem még. Egyfolytában rá gondolok, ha a nap bármely részében eszembe jut, akkor csak még izgatottabb leszek, hogy mikor találkozunk végre megint. Másik városban él, de van egy hely ahová mindketten eljárunk, ott találkoztunk, csak azóta nem láttam mióta megismertük egymást. Még sosem voltam szerelmes, és nem érzek pillangókat ha rá gondolok, de mindig mikor azon a helyen vagyok egyfolytában őt keresem, hátha találkozunk megint, és ha a közös pillanatainkra gondolok, mindig mosolyognom kell. Azt mondják a szerelem csodálatos érzés, de én épp ellenkezőleg érzek, nagyon szenvedek amiatt, hogy nem sikerült találkoznunk azóta, és egyszerűen idegesít, hogy ennyire lefoglalja a gondolataimat ő, és az, hogy nem tudom ő is hasonlóan érez-e irántam. Szerintetek miért érezhetek így? 17/L 19/F

2022. márc. 2. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Csak fellángolás kis anyám meglátsz majd egy jobb pasit aztán el is múlik szépen!
2022. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Szerelem.


Fellángolásban nincsenek negatív érzések, akkor minden csak rózsaszín.

2022. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1# épp ez az, hogy nekem nem elég meglátnom egy "jobb pasit", muszáj beszélgetnem vele, valamennyire megismerni ahhoz, hogy el tudjam dönteni, kedvelem-e vagy sem.

2# De ugyanakkor nem érzek pillangókat és amikor először találkoztunk nem izgultam egyáltalán a jelenlétében, egyszerűen csak jól éreztem magam vele, és ez az érzés hiányzik nagyon. Attól félek, hogy idővel beleszeretek egy olyasvalakibe, aki nem is létezik, hanem csak én kreálom ezt a álomképet a fejemben, amikor próbálok rájönni, hogy ő milyen lehet valójában.

2022. márc. 2. 16:02
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

-Mert milyenek a pillangók a hasadban?


-Ez csak azt jelenti, hogy nem létezik a szerelem első látásra- ami igaz is.

2022. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4# arra az érzésre gondolok, amikor vagy végigfut a hideg rajtad, vagy a hasadban érzed stb., de ezek közül nálam egyik sem fordult elő, fizikailag nem váltott ki semmit belőlem.
2022. márc. 2. 16:20
 6/8 A kérdező kommentje:

6# nem én pontoztalak le.

Viszont mindketten két különböző dolgot mondtok, már kezdem elveszíteni a fonalat, hogy kinek lehet igaza.

2022. márc. 2. 19:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem cseréltetek elérhetőséget?
2022. márc. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább tűnik szerelemnek.:)
2022. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!