Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen lesz az amikor olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lesz az amikor olyan nagyon szerelmes leszel vkibe? (14-16 évesen kb. ) Nektek milyen volt?

Figyelt kérdés
Mennyi idot toltesz vele? Mesélnétek saját story-kat?😊 Ti kihagytatok edzeseket egy fiú/lány miatt? Milyen volt? Mikről mondtál le a partnered miatt? Megérte?

2018. febr. 7. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lemondtam az alvásról meló után :) 19-20 voltam , persze egy napos utazás után nála kipihentem magam.

Meg jól is éreztük magunkat, megérte.

Hát inkább az utazásra fordított pénz ami sok volt. 10-12 ezer , oda-vissza útra.

Csajnak vittem kis apróságokat, szóval az jelentéktelen összeg, meg azt ilyenkor nem is szabad nézni :)

Azt kell mondjam , megérte :)

Nyilván amikor időtök engedi, találkozni kell.

Ha nem is az edzésed rovására.

Meg nyilván amit enged nektek a szülő.

De mindent meglehet oldani :)

2018. febr. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó érzés volt az elején. Mindig rá gondoltam, a közelébe zavarba voltam. Meg féltékeny voltam ha más lánnyal beszélgetett. Ha csak hozzám szólt akkor boldog voltam. Össze is jöttünk. De aztán ő derült hogy becsapott és viccelt hogy szerelmes belém. Az nagyon rossz érzés volt. Nagyon szomorú voltam, sokat sírtam.

Most van egy fiú aki iránt többet érzek mint tetszés de nem tudom hogy szerelmes vagyok-e belé. Rá sokat gondolok. Féltékeny vagyok ha más lánnyal beszélget. Ha valami szépet mond nem tudom abbahagyni a mosolygást. És valahogy különleges számomra.

15/l

2018. febr. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nvalaki a vegen szenvedni fog iszonyuan . De az elejen jo.
2018. febr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már olvastad az Üvöltő szeleket. Ha nem, olvasd el, és megtudod, milyen érzés, ha valaki szerelmes.
2018. febr. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos hogy 14-16 évesen leszel szerelmes. Lehet hogy csak sokkal, sokkal később. Amikor az leszel tudni fogod, nem lesz semmi kétséged. Amig ez kérdés, az nem szerelem.
2018. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) az előttem válaszolónak: bocsánat biztos félreerthetően fogalmaztam. Nem vagyok szerelmes senkibe nem azért kérdeztem XD Csak érdelt milyen. Az életkort csak nagyságrendileg gondoltam :)
2018. márc. 7. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!