Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hi!Miről beszéljek vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hi!Miről beszéljek vele? Hogyan szólitsam meg a szünetekben?valaki segítsen....

Figyelt kérdés

Vam egy lány akit szerintem megkedveltem,egy osztályban vagyunk! Már 7 éve ismerjünk egymást, mindig tudtam vele beszélni , hozzá sem merek szólni ,sajnos csak neten merek vele beszélni ,szünetben csak messziről nézem,nem tudom minek viselkedek ilyen furcsán, még sosem éreztem ilyen.:-(

Mitcsináljak? Hogyan szóljak hozzá? Miről beszéljek vele?


2022. márc. 5. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Üzenetben hogy viszonyul hozzád? Ha azt gondolod, hogy tetszel neki, akkor nincs mitől félned:) Csak menj oda hozzá, köszönj neki, dícsérd meg a haját vagy a ruháját, kérdezd meg milyen napja volt, hogy érzi magát, pl. meghívhatod-e valamire a büfében stb. Aztán később azt is megkérdezheted, hogy van-e kedve elmenni veled valahova.
2022. márc. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
1. kérdésem: hány évesek vagytok?
2022. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17
2022. márc. 5. 17:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos lány témában elég úgy mond"nyápic"vagyok
2022. márc. 5. 17:32
 5/6 anonim válasza:
Hát én is csak az én storymból tudok ki indulni. Na az h a mult évben volt egy fiú akinek tetszettem, és ugye mi is csak irogatunk meg ilyenek. Hozzáteszem nkm akkor meg mem tetszett, csak én neki.. Hát élőbe semmit nem beszéltünk, még köszönni se köszöntünk. Na aztan írásban szoba hoztam h miért nem tud köszönni, meg ilyenek. És azt beszéltük h aki hamarabb köszön a másiknak az győz.. Ezután ugye mindig köszöntünk egymasnak es utana mikor már beszélni akartunk akkor nm mindig csak írásban hanem szoban is, de azóta mondtam neki h nkm nm tetszik stb, de nm ez a lenyeg. Összegezve kezdj el neki mindennap köszönni aztán jön ez magától.
2022. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 köszi megfogadom a tanácsod,
2022. márc. 6. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!