Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy lassan 2...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy lassan 2 hete összejöttem egy fiúval és egy suliba járunk de szünetekben nem jön oda mindig valami ürügy miatt és nem is hozza fel hogy találkozzunk vagy menjünk valahová visszont ha én hívom akkor benne van?

Figyelt kérdés
Meg eddig kb 2x voltam nála de akkor se konkrétan áthìvott hanem valahogy szóbajött és akkor mondta h menjek át
2018. szept. 5. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy az iskolában az időt a haverokkal szeretné tölteni. De azt nem értem miért nem hív el ő valahová.
2018. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is szerelmes beled, lehet megunta mar.
2018. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most teljesen pontosan leirtad az en problémámat, ami ugyan ez. Nem hív magatol talalkozni, nem jon oda hozzam suliban. Meg nem sikerült nekem megoldani ezt a problémát, de most raszantam magam, hogy beszelek vele erről, hogy néha azért oda jöhetne hozzam szünetben, ha épp ráér vagy kozel van egymashoz a termünk. A lenyeg, hogy ne vadaskodva fogalmazd meg neki, hanem szépen írd le a problémát, es hogy szeretnel ezen valtoztatni. A legjobb, ha tőle kérdezed meg, vagy megmondod neki, hogy jól esne, ha odamenne.
2018. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sokan nem szeretik, ha suliba is tartják a kapcsolatot, az az idő a barátoké

de ez még a jobbik eset, volt olyan ismerősőm aki ha találkozott a barátnőjével a suliba rá köszönt, hogy "szeva" és ment tovább csóri csaj köpni nyelni nem tudott

van aki nem olyan közvetlen és ragaszkodó

2018. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele hogyha látod a suliba egy párt csokolozni meg ölelgeti egymást az nem oda illő is gusztustalan. Az iskolába tanulni járunk nem talalkozgatni de ha nincs dolgod akkr beszélgethetnek meg minden de én sem szeretem látni h valaki ott eszi meg a másikat a folyosón
2018. szept. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!