Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Már az őrület...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Már az őrület szélén állok, teljesen kifordultam magamból, mindezt miatta, és nem akar változni a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit én annyira szeretek. Olyan zárkózott,csendes fiú, én mégis szeretem.

Sajnos nem tudtam parancsolni a szememnek és a szívemnek, egy osztálytársról van szó.

Ezért mindennap próbálom felhívni magamra a figyelmet, vagy csak rá figyelni,és teljesen kifordultam magamból. Ez az állapot kihat a családi életemre is, és úgy mindenre, a hangulatomra, kedvemre.


És ennek ellenére mindennap szembesülök a látványával, és vele. A közönyösségével. Az utóbbi időben mintha át is nézne rajtam(pedig nem szolgáltam rá, nemrég még olyan jó viszonyunk volt)


Hogyan engedjem el?(igazából az a baj, hogy nem is akarom...de közben meg felőrli az egész életem) Mit tegyek ilyen helyzetben?

Mit tudtok hozzászólni ehhez az esethez?



2022. márc. 10. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Elkéne fogadni hogy nem akar semmit tőled és nem lengetni magad neki, meg a reakcióit figyelgetni.


Ignoráld, ne vegyél tudomást te se róla és barátkozz új emberekkel.

2022. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igyekszem majd.


De annyira reménykedek. Tudom,hogy szánalmas. Mégis ez van.

Talán mégis akar valamit. Talán ő is szeret.


(sokkal visszafogottabban szeretnék feltűnni neki, nem lengetek semmit :D és igazából mindig csak akkor pillantok rá, amikor ő nem figyel)

2022. márc. 10. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

ha akarna valamit, lépne


tudom, fáj, de ne álltasd magad!!

2022. márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nevetséges és szánalmas vagy. Itt siránkozol úgy ,hogy nem is tudod akar e . Mi lenne ,hogy leszállnál a magas lóról és elhívnád randizni?
2022. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan zárkózott,csendes fiú"


Ha tényleg ilyen, akkor neked kell lépned. Amint jól érzi magát melletted és feloldódik, nem lesz olyan zárkózott.

2022. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is zárkózóttabb típus vagyok, nem mer lépni, valószínűleg nem is sejti, hogy tetszik neked. Először próbálj a bizalmába férkőzni(barátkozni), ha már éléggé ismer meg fog nyílni elötted. Az is opció ha te teszed meg az első lépéseket, lehet utána lesz bátorsága nyitni feléd.
2022. márc. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!