Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek?Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?Szerelmes vagyok de ritkán látom a fiút akit szeretek. Mit tehetnék hogy enyhítsem a fájdalmam? Veletek is volt már hasonló helyzet?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit amíg rá gondolsz fájni is fog. Mit vársz mit mondjak?


Ha azt mondom ne gondolj rá , keresd fel, írj rá , keress valaki közelebbit vagy kérj tőle találkozót. Egyből a "jaj de mit írjak; nem merek; lehet nem is tetszek neki; de nem bírok nem rá gondolni" dolgokat fogod mondani. Erre magadnak kell megkeresned a megoldást. Volt már ilyen helyzet igen aztán jött más aki elérhető volt és rájöttem hogy fölösleges ezen pattogni.

2020. szept. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok egy lányal és hát elég nehéz kibírni , hogy pl. írjak neki mert, hogy nem vagyunk annyira beszélő viszonyba, másrészt lehet nem is kölcsönös.Legalább tudnám , hogy van e esélyem, mert ha nem talán könyebben el tudnám felejteni.
2020. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok. Több, mint egy éve nem találkoztam Vele, azóta rengeteget ingadozik a hangulatom, ha rágondolok, olyan boldog leszek, mint máskor soha, ugyanakkor elönt a keserűség, mert ha csak láthatnám Őt, boldog lennék...


Tanáccsal sajnos nem tudok szolgálni. Erre nincs gyógyír. Mondanám, hogy az ídő, de ez nálam eddig nem jött be. Én arra gondolok, abban reménykedem, hogy boldog és jól van. Más nem kellene. Csak vele legyen minden rendben.

2020. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen volt mikor vidéken lakott a barátnőm. Csak az a megoldás, ha valahogyan találkoztok minél gyakrabban.
2020. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Együtt vagytok amúgy?

Miért látod ritkán?

2020. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!