Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor érdemes csókot kezdemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes csókot kezdeményeznem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki minden bizonnyal szeremes belém, de mégsem alakult úgy az első talink, hogy egy csókra is sor került volna. Voltam már pár lánnyal, de ő nagyon más, nagyon félős és izgulós. Már az is meglepett, hogy sokat ölelgettük egymást, viszont valahogy a csókra nem nyílt alkalom, talán a félénksége miatt.

Szerintetek hogy utaljak rá, hogy felőlem mehet a csók is? Vagy várjak a pillanatra, hátha legközelebb eljön?

Mindketten 18 évesek vagyunk.



2022. márc. 13. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálj meg először az ölelésből kezdeményezni egy arcra puszit. Aztán úgyis közel kerül az arcotok és látni fogod, hogy elhajol-e utána, vagy ott marad közel az arcotok és akkor szépen lassan közelebb hajolhatsz hozza egy csokra.

Egyébként az meg nem is baj, ha az első talinal nem volt csók, sokszor elso alkalommal még nincs. Valószínű neki több időre van szüksége, hogy komfortosan érezze magát.

L

2022. márc. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
ahogy az 1. írja jó,de annyit javítanék,hogy ne várj sokat,veke. Elsőnél nem baj ha nincs csók de a másodiknál már legyen
2022. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válaszoló minden fontost megírt. Nem tudhatja a lány, hogy minek vélnéd, ha az első randin már a nyelvetek a gyomrotokban lenne. Próbálkozz, de ha amíg elfordítja az arcát a komolyabb csókolózástól, nehogy megsértődj!
2022. márc. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Ez elso nagyon jol irja.

En is izgulosabb vagyok. Nem azert mondom, hogy leitasd, de szerintem egy kis alkohol biztos adna neki kicsi loketet. 😂

2022. márc. 15. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!