Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan történt az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt az első csók?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelnének ilyen történtenetek. Én még nem csókolóztam sosem, nem jött még senki. Nehéz is lenne, mivel meleg vagyok :D

18/F



2022. márc. 19. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Egy padon ültünk egy parkban amikor rám írt egy barátnőm, hogy "és volt már 💋?" a csajszi meglátta és annyit mondott, hogy "hát akkor" és megtörtént. Egyikőnk se csókolózott előtte, szóval kicsit gáz volt a feszengés. Viszont neked sok sikert, találsz majd valakit:)
2022. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

A legelső csókom az első párommal elég ciki volt. Már 2 hete voltunk együtt mikor megkérdeztem nem akar végre megcsókolni?

A másodikkal mikor először találkoztunk leszállt a buszról, odajött, megölelt és meg is csókolt.

A harmadikkal elmentünk nyáron kirándulni és eléggé forrt a levegő köztünk. Leültünk egy padra pihenni és a vállára hajtottam a fejem. Majd elkezdett hevesen verni a szivem és inkább felálltam és elindultam. Utolért, vele szembe fordultam. Megfogta a derekamat, közel húzott magához. A szemebe nézett, majd az ajkaimra és ismét a szemembe. Én pedig odahajoltam hogy megcsókoljon. Ez volt életem legromantikusabb első csókja.

A negyedikkel randi után voltunk. Vicces pasi volt. Szálltam volna fel a villamosra és megöleltük egymást. Majd rámutatott a pólómra, hogy van ott valami. Mikor lenéztem finomat megfogta a vállam és megcsókolt. Spontán volt, de ez is nagyon tetszett. =)

Az ötödik pedig egy parkolóban volt. Ugyan az, mint a második. Szia-szia és csók.

2022. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöjjenek még :)
2022. márc. 19. 18:25
 4/16 anonim válasza:
25%
2. és milyen volt a 128. pasiddal? :D
2022. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Filmet néztünk, összebújtunk, aztán megtörtént.:)
2022. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A legelső csókom az kicsit furcsa volt, nem igazán tudtuk, hogy mit kell csinálni, mert nyelves csók volt😅. De a második barátomnál tök jó volt, bár ő kicsit bénácska volt, de nagyon jó volt.
2022. márc. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
16 éves koromban egy házibuliban elég sokat ittam és egy csajjal táncoltam utána, aki nagyon tetszett. Ő sem volt nagyon józan. Összebújva táncoltunk, aztán felemelte a fejét és rámnézett, én is a szemébe néztem. Először a homlokunk ért össze, majd az ajkunk is.
2022. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Már együtt voltunk egy rövid ideje akkor, 16 évesen, aztán egy megnyert kosármeccse után gyorsan odanyomtam neki egy szájrapuszit. Béna volt, izgultam kicsikét, siettem, mert ott volt az egész csapat, és ráadásul az állára ment a fél puszi:D
2022. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A padon ültünk, a feje a vállamon pihent. Majd felemelte a fejét, és rámnézett. Csak néztünk egymás szemébe, és utánna odahajoltam és megcsókoltam.
2022. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
13 éves voltam, egy medence vizében történt egy iskolatársammal-lánnyal csókolóztam férfiként. 17 évesen csókolóztam újra bárkivel, ő egy pasi volt aki 29 éves volt... Nekem jelenleg egy másik férfi a párom, akit szeretek. 29 vagyok most már, a párom 30. Kinek mi jön be.
2022. márc. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!