Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a legjobb barátnőm bátyja bejön és nem merek lépni és szerintem ő sem? Mert néha érzem a vonzalmat... mikor izzik, szikrázik a levegő....?:)

Figyelt kérdés

A sztori annyi, hogy 12 éves korom óta bejön a srác... most vagyok 17 éves ő 22 és eddig csak tetszett mostmár szerelmes vagyok belé lassan 2 éve. Amióta bejött ez a koronavírusos időszak azóta a barátnőmnél sokat aludtam és sokat mentem a családjával programra ahol a bátyja is ott volt. Sokszor szemeztünk de az utóbbi időben nem mertem ránézni sem. Volt időszak mikor lehet próbált jelet adni és én tudat alatt kikosaraztam. Sokszor visz haza de olyankor a barátnőm is ott van az autóban. Sose voltunk még kettesben ( vagyis de amikor náluk aludtam és a barátnőm elment fürdeni addig kettesben voltam vele ( egy szobában vannak ) de nem szóltunk egymáshoz mert nem mertünk,de éreztem azt a nehéz levegőt közben és legszívesebben letepertem volna ) . A hétvégén a barátnőmnél aludtam megint és odajött a bátyja is beszélgetni amit nem szokott közben mosolygott és tartotta velem a szemkontaktust amit megint csak nem szokott.

Segitsetek mit tegyek? Nem merek ráírni mert félek hogy elmondja otthon és akkor félek hogy utána nem talihatnék a barátnőmmel mert lehet az lenne hogy csávózni akarok csak és elhívni sem merem sehova. A nagy baj az ha ott van előttem szinte beszélgetni sem tudok vele :( mert egy szó alig jön ki a számon meg mert elég zárkózott személyiség vagyok ). Közben sokszor eszembe jut hogy mi van ha nem vagyok az esete, mi van ha nem vagyok elég jó hozzá stb? Mit tegyek?

Ha lépjek is hogyan? Mik legyenek a kezdeti lépések? Ha valaki van / volt ilyen cipőben kérlek segítsen. Soha nem voltam még ennyire szerelmes.

Negatív kommentek kíméljenek. :)



#beszélgetés #szerelem #szemezés #Legjobb barátnőm bátyja
2022. márc. 22. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a barátnőddel.
2022. márc. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A barátnőm közölte velem hogy mivel ő a bátyja ezért nem szeretne bele szólni és hogy ő nem tud nekem segíteni 🤷‍♀️
2022. márc. 22. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De akkor a barátnőd tud róla, hogy bejön neked, és ha úgy vesszük, áldását adta rátok:) szerintem próbálj olyan alkalmat keresni, mikor megint kettesben lehetsz a barátnőd bátyjával. Nyilván ne csak azért menj át, hogy aztán egész idő alatt azt várd hogy mikor tűnik már el a barátnőd egy kis időre, de ha mész át hozzá és valamikor megint lesz alkalom, hogy kettesben legyetek, akkor vegyél erőt magadon és beszélj vele!
2022. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a barátnődet, hogy picit adjon nektek időt. Így segít, de nem beleszól. Nyilván vele lennél, de lenne időd a bátyjával is legalábbis több. Vagy mikor hazavisz, akkor mondjuk a barátnőd maradjon otthon. De ehhez az is kell, hogy tudj megszólalni. Ne vedd véresen komolyan. Ez csak egy srác, nem megy vérre.
2022. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi is gondoltunk már arra hogy addig ő otthon maradna mikor haza visz a bátyja csak nincsen kifogásunk miért marad otthon🤷‍♀️ valami ötlet ? Tudom most jönne az hogy nem kell kifogás stb de ... elősszőr most még igen kéne valami.
2022. márc. 22. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megmondja hogy most nincs kedve elmenni. Vágjon mellé unott képet is.

Vagy h fáj a hasa. De szerintem az első is tökéletes. Nem kell túl bonyolítani.

2022. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a tanácsok naggyát megpróbálom megfogadni. És azon hogyan tudnék változtatni hogy nagyon zavarban legyek előtte ?
2022. márc. 22. 19:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt csináltam h megmondtam hogy bocsi, hogy mosolygok nevetek, de nálam ilyen ha zavarban vagyok.

Ez mindig bejött :D

2022. márc. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segítséget! 😊
2022. márc. 22. 20:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Naaaa? Alakulnak a dolgok?
2022. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!