Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintettek mit tegyen a legjobb barátnőm? Nagyon ki van borulva, segíteni szeretnék neki, de nem tudom, hogyan kellene

Van egy srác aki már nagyon régóta bejön neki. Szemeztek, érdeklődtek egymás íránt, beszélgetek, húzták a másikat mindig a fiúval. Tegnap volt sulis farsangi buli a barátnőm elszerette volna mondani mit érez a fiúnak, de a srác egy másik lánnyal foglalkozott egész buli alatt (a lány a hátára ugrált, ölelgette, keresték egymás társasságát (lány még puszilgatta is)) A fiú meg állandóan figyelte a barátnőmet, szóval én tanácstalan vagyok, azzal kapcsolatban, hogy most mi a helyzet.

Szerintettek mit kénne tanácsolnom neki, hogy tudnék neki segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tetszés, fiú, lány, barátnő, buli

febr. 2. 13:27  Privát üzenet  

A válaszok
Egy haveromat érdekli a sztori vége majd ha megírta neked a barátnőm azt írd már meg nekem én meg majd továbbítom a haveromnak! Köszi!

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont febr. 2. 13:50 Privát üzenet
barátnőd*

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 2. 13:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké... Lehet nem is lesz semmi, mondta, hogy felmerült benne az is, hogy hagyja a fiút.

# 3/8Időpont febr. 2. 13:55 Privát üzenet

1. Az a "barátnő" te vagy, a kérdés rólad szól.

2. Nem tudsz mit csinálni, a srácnak be jössz te is és a másik lány is.

3. Vagy nem foglalkozol vele (ez lenne a jobbik döntés) vagy kivárod a sorod.

4. Ez a fiú éli az életét, neki az a célja minnél több lányt tudjon magáénak. Szóval, ha te is beállsz a sorba, csak várnod kell

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont febr. 2. 13:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a barátnő. Nekem van barátom amúgy. Köszi

# 5/8Időpont febr. 2. 14:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha van valakinek bármi tanácsa, hozzáfűzni valója, véleménye leírhatja. Szívesen várom még a további kommenteket! :)

# 6/8Időpont febr. 4. 19:24 Privát üzenet

A 4-es válaszomban leírtam már a lényeget! A srác élvezi az életet, egyik lány a másik után. Ezt arra alapozom, hogy miközben egy lány az ölében ül, a másikat lesi, flörtöl vele. Mi ez, ha nem az, hogy szóba jöhet más is.

Csak ki kell várni a sorát annak aki össze akar jönni vele. De tartós kapcsolatba ne gondolkodjon vele senki! Legalábbis egyenlőre.

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 4. 20:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsot, véleményt!

# 8/8Időpont febr. 4. 20:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Legjobb nyitószöveg?
Normális hogy féltékeny vagyok a pasim legjobb barátnőjére aki viszont leszbikus?
Mit tennétek ha a legjobb fiúbarátotok barátnője tiltaná a legjobb barátotokat tőletek?
Mi van köztünk? (Infók lent)
Volt valaki ilyen élethelyzetben?
Mit tegyek hogy vége legyen ennek?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!