Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintettek mit tegyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek mit tegyen a legjobb barátnőm? Nagyon ki van borulva, segíteni szeretnék neki, de nem tudom, hogyan kellene

Figyelt kérdés

Van egy srác aki már nagyon régóta bejön neki. Szemeztek, érdeklődtek egymás íránt, beszélgetek, húzták a másikat mindig a fiúval. Tegnap volt sulis farsangi buli a barátnőm elszerette volna mondani mit érez a fiúnak, de a srác egy másik lánnyal foglalkozott egész buli alatt (a lány a hátára ugrált, ölelgette, keresték egymás társasságát (lány még puszilgatta is)) A fiú meg állandóan figyelte a barátnőmet, szóval én tanácstalan vagyok, azzal kapcsolatban, hogy most mi a helyzet.

Szerintettek mit kénne tanácsolnom neki, hogy tudnék neki segíteni?



2019. febr. 2. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Egy haveromat érdekli a sztori vége majd ha megírta neked a barátnőm azt írd már meg nekem én meg majd továbbítom a haveromnak! Köszi!
2019. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
barátnőd*
2019. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké... Lehet nem is lesz semmi, mondta, hogy felmerült benne az is, hogy hagyja a fiút.
2019. febr. 2. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Az a "barátnő" te vagy, a kérdés rólad szól.

2. Nem tudsz mit csinálni, a srácnak be jössz te is és a másik lány is.

3. Vagy nem foglalkozol vele (ez lenne a jobbik döntés) vagy kivárod a sorod.

4. Ez a fiú éli az életét, neki az a célja minnél több lányt tudjon magáénak. Szóval, ha te is beállsz a sorba, csak várnod kell

2019. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a barátnő. Nekem van barátom amúgy. Köszi
2019. febr. 2. 14:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha van valakinek bármi tanácsa, hozzáfűzni valója, véleménye leírhatja. Szívesen várom még a további kommenteket! :)
2019. febr. 4. 19:24
 7/8 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszomban leírtam már a lényeget! A srác élvezi az életet, egyik lány a másik után. Ezt arra alapozom, hogy miközben egy lány az ölében ül, a másikat lesi, flörtöl vele. Mi ez, ha nem az, hogy szóba jöhet más is.

Csak ki kell várni a sorát annak aki össze akar jönni vele. De tartós kapcsolatba ne gondolkodjon vele senki! Legalábbis egyenlőre.

2019. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsot, véleményt!
2019. febr. 4. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!