Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Srácok! Mi kelti fel a figyelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mi kelti fel a figyelmeteket egy lányon, mit tegyen, hogy felfigyeljetek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 26. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Bújjon hozzám egész este és verje ki nekem. Akkor felfigyelek rá és belé is szeretek :P
2022. márc. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
A legfeltűnőmm az életvidám, mindenkivel beszélgető lány, de nekem kifejezetten tetszenek a csendesebb, visszahúzódó lányok is. Csak mikor beszélgetni próbálok velük akkor azért legyenek kommunikatívak, ne csak legyenek ott kukán.
2022. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Nálam ez lenne:

Néha szemezgessen :D, ha elkapom a tekintetét, akkor mosolyogjon. :)

Legyen mindig a közelemben, legyen mindig ott, amikor gyakrabban összefutunk.

Ha tömegközlekedésen, akkor üljön le mellém néha is :D

De mindig a mosoly a nyerő :)

2022. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
0%
Nem keltik fel lányok a figyelmem. Legalábbis nem úgy. 😏
2022. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
pukkanjanak a mellbimbói, ha rám néz.
2022. márc. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Én igazából valahogy megérzem egy lányon ránézésre, ha csendesebb, pl egyedül van egy nagyobb társaságban. Lehet azért, mert én sem vagyok egy társaság közepe, de nekem valamiért a visszahúzódóbb lányok jönnek be.
2022. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ápoltság, egészséges szép arc, szép normális körte mell, /nem köcsögök/ szép lábak, nem feltűnő öltözék, piercing no, tetoválás no !
2022. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a válogatós f@sznak a kutyában a helye, ahogy szokták mondani.
2022. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!