Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » B-s vagyok és egy A-s srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B-s vagyok és egy A-s srác jön be van esély vagy inkább csak almodozzak?

Figyelt kérdés
Télleg tok bejön de nem nagyon tudok róla semmit de van heti egy közös óránk bár az is az igazgatóval van (akkor megfagy a levegő senki meg se szólal…) és amúgy bekövessem instán vagy az túl abszurd lenne?

#Fiukkk
2022. márc. 26. 18:51
 1/8 anonim válasza:
74%
B-sként esélyed sincs
2022. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt újra és érthetően, légyszi?
2022. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A suliból tokre bejön egy A osztályos srác de én B osztályba járok és az egyetlen olyan óra amikor beszelgethetnénk az az igazgatóval van ami nagyon kínos szokott lenni és már így is pikkel rám (az igazgató) ezt a másodiknak :) amúgy csaj vagyok<3
2022. márc. 26. 21:01
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem beszéltek szünetben?
2022. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából szar a b/ a viszony (csak a fiúk szoktak civakodni lányok elvannak) de nem tudom félek lol instán bekövessem?
2022. márc. 26. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Kövesd be nyugodtan, abban nincs semmi.
2022. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oo okés ha valakinek van még bármilyen tapasztalata/ tanácsa nyugodtan❤️
2022. márc. 27. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy az hogy a két osztály nem szereti egymást miben befolyásolja de ha össze jöttök és szakítotok nem fog épp a legszebben ki jönni
2022. márc. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!