Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami,vagy már van?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori mindenesetre a mi "kapcsolatunk". Osztálytársak vagyunk, ugyanazon a szakon vagyunk, sok mindenben hasonlítunk, mi vagyunk az a páros akik "biztosan összejönnek". Rengeteget vagyunk együtt, minden óránk majdnem közösen van.


Akkor kezdődött az egesz mikor nyáron táborba mentünk. Részegen ölelgetett, azt mondogatta szeretlek. Nem vettem komolyan de elkezdtem gondolkodni. Egy darabig éreztem valamit de elhesegettem. Év elején valahogy megint eljátszottam a gondolattal és beleszerettem. úgy alakította a sors is hogy többet legyünk együtt.


Egy érzéseit nem vagy ritkán kimutató srácról van szó, aki kissé gyerekes és nem szereti a fizikai kontaktot.Év eleje óta furcsa a kapcsolatunk..Egymás mellett ültünk, mindig segített ha kértem , mindig összedolgoztunk. Nagyon ritkn volt egy-kettő perverz elszólása nekem ami tőle szokatlan. Mostanában egyre hosszabbak a szemkontaktusok, sokat beszélgetünk , nevetünk együtt. Múltkor részegen megöleltem és szorosan visszaölelt, megpusziltam a nyakat amire nem láttam a reakciót. A haverjának azt mondta én vagyok az osztályból a legjobb csaj és velem veszítené el. Sok más dolog van még,sokszor egy ideig nincs köztünk semmi, vagy egyáltalán nem is kérdez meg vagy hív el valahova. de mivel egy visszahúzódó srácról van szó, van esely hogy bejövök neki és direkt ignorál néha engem (én ilyen vagyok szóval magamból indultam ki)? Milyen olyan apró jelek vannak egy olyan szinte érzelemmentes embernél amiből rá lehet jönni? vagy hogy érjem el hogy viszonozza?



2022. febr. 19. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Azok, amiket írtál: szemkontaktus, ami már szinte szemezés, segít, amikor csak tud, barátjának mondta, hogy veled lenne "úgy" is először, rézsegen állítólag őszintébbek is az emberek, akkor mondta, hogy szeret... Annyi jel van, hogy szerintem már azért kérdezed, mert megijedtél a rádöbbenéstől, hogy tényleg van valami. :)

Add valami jelét, hogy neked tetszik ő, és elhívhatna téged ramdir; lehetsz egyenes, konkrét, de ha ehhez félénk vagy, akkor utalhatsz rá, ha még mindig bizonytalan vagy, a reakrciójából úgy is minden kiderül.

Hajrá!

L

2022. febr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

*randira


Egyes vagyok

2022. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
igen, csak néha vannak olyan dolgok ami miatt elbizonytalanodom.. Szóval igazabol tudnék 100 pozitívat és 100 negatívat írni és nem tudom mit gondoljak.. Pláne hogy ennyire nem mutat érzéseket:(
2022. febr. 19. 22:41
 4/17 A kérdező kommentje:
Legutóbb ahogy megpusziltam és részegek voltunk, azt hittem lesz viszonzas és nem volt:( szóval próbálom kimutatni, de azt mondja nem látszik.. Pedig néha soknak is érzem magam.
2022. febr. 19. 22:43
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

❤️ Ha van olyan hogy az egyik órán egymás mellett ültök, feküldj rá a padra két kezeddel és a fejeddel, a kisujjaddal pedig kezdj el játszani az ő kis ujjával. (apró érintésekkel)

❤️ Aztán próbáld meg azt, hogy azok a kisujjak egymásba gabajodjanak.

❤️ Abból már kialakulhat egy kézfogás. Ha nyitott rá. Érteni/venni fogja a lapokat.

2022. febr. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnos senkitől nem szereti a testi kontaktust vagy csak nagyon ritkán, vagy részegen..:( de lehet egy próbát megér.
2022. febr. 20. 10:38
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
ti hány évesek vagytok amugy?
2022. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen..
2022. febr. 28. 22:05
 9/17 anonim ***** válasza:
hát nem az, mert a válasz és a segítség ettől is függ ám
2022. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
15 és 18 között.
2022. márc. 1. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!