Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lettetek már hirtelen szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lettetek már hirtelen szerelmesek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy fordult-e már elő valakivel, hogy egy olyan emberbe lett szerelmes, akit régóta ismert és sosem hitte volna, hogy bármi is lesz köztük.

Kihangsúlyozznám, nem arra gondolok, mikor barátok vagy legjobb barátok hirtelen szerelmesek lesznek, hanem inkább arra, hogy van egy ismerősöd, egy távoli haverod, akivel nem sokat beszéltek, találkozni is csak keveset találkoztok, mondjuk néha összefuttok a buszmegállóban vagy a boltban. Aztán egyszercsak úgy alakul hogy beszélgettek és szerelem lesz belőle, pedig előtte hiába láttad nem vonzott különösen, nem éreztél semmit amikor összeakadt a tekintetetek, hozzád szólt vagy véletlen hozzád ért.


Ha történt ilyen lett belőle hosszabb kapcsolat? És mi indította el a kapcsolat kialakulását?



2022. márc. 31. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem teljesen így volt de a legjobb történetem ezzel kapcsolatban az hogy még általánosba megláttam egy csajt akibe azonnal szerelmes lett, de ő utált engem/le is nézett :D...aztán 10 évvel később amikor már gimis lettem össze jött velem, nagyon szerelmes voltam belé, de igazából csak keféltünk pár hónapig, aztán vége lett.
2022. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem még nem.
2022. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még senki sem érte el nálam utólagosan hogy bele szeressek, de pontenciális jelöltek lennének. Csak egyik sem tesz eleget hozzá, és nem érik el nálam. Én meg nem akarom elérni náluk...


29/F

2022. márc. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt egy lány, akit kb. 13 éves korában ismertem meg és akkoriban még nem tetszett, de amikor 16 lett nagyon megtetszett. Megnőttek a mellei, kerek lett a popsija. Előtte még nem volt elég nőies a teste, hogy tetsszen. Sajnos visszautasított és örökre elveszítettem barátként, mert ő engem csak barátnak tekintett. Azóta nem is beszéltünk.
2022. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában volt egy osztályársam akit évikeg utáltam, aztán a végén szerelmes lettem belé.
2022. ápr. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!