Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor lettetek szerelmesek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lettetek szerelmesek? Milyen szerelmesnek lenni? Hol találtatok párotokra?

Figyelt kérdés
L/20
2019. jan. 15. 02:02
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

2szer voltam szerelmes


Egyszer 2017 szeptember kornyeken egyszer meg 2016 szeptember kornyeken.

Ugy latszik szeptemberben esek szerelembe mindig...


Szerelmesnek lenni szar, egy rossz betegsegnek tartom, bar amikor a masodik szerelem kezdett elmulni akkor azt szerettem volna hogy ne es inkabb maradjon ez a szenvedes, "nem akarok mast szeretni"..


Elsovel iskola folyoson

Masodikkal eloszor fbn utana egy aluljaroban

2019. jan. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

13 és fél évesen lettem először(és utoljára)szerelmes.Egy diszkóban találkoztunk,táncoltunk,aztán 2 hétig jött utánam,hogy járjunk már együtt,beadtam a derekamat.

Amikor legnagyobb hőfokon égtünk a szerelemtől,nagyon sokat veszekedtünk,mert mindketten féltékenyek voltunk,meg a lányoknál általában előjön a birtoklási vágy is és már a barátaihoz sem akartam elengedni.

Aztán behívták katonának,amikor is letisztultak bennünk az érzések és tudtuk,hogy nekünk már nem kell más.

18 évesen hozzámentem feleségül.Ennek több mint 25 éve!: )

2019. jan. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eddig kétszer. Volt több, amire akkor azt gondoltam, szerelem, de utólag egyértelmű, hogy csak fellángolás volt. Amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is múlt.

Az első igazi szerelem, a nagy szerelem nekem 19 éves koromban jött. Megláttuk egymást és éreztük, hogy együtt akarunk lenni. 2 évig tartott, voltak gondok és vége is lett. Nagyon fáj, még soha nem borultak ki addig úgy senki miatt.

A második 25 éves koromban jött, az egy nagyon hosszú ismerkedés, barátkozás utána alakult ki. Nagyon mély kapcsolat volt. Egy nagyon hosszú, több, mint 10 éves kapcsolat lett belőle. Megcsalás miatt lett vége, nemrég. Próbálom összeszedni magam, nem egyszerű ennyi év után egyedül lenni.

Szóval jó az igazi szerelem, de ha vége van, akkor iszonyat nagy szenvedés.

2019. jan. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Még általánosban, gyerekkori! :)

Gyerekként is szerettem a hosszú hajú lányokat! Feleségem is az volt! Nagyon jónak tartom, KISZ-ben ismerkedtünk meg! Augusztusban lesz a 44 házassági évfordulónk...Senki ne dobáljon meg, mint 67 évesen írtam le!!!

2019. jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Még 19 évesen egyszer, de sajna nem volt teljesen viszonzott, bár, jártunk egy ideig. Azóta se volt senkim szóval nincs szerencsém ilyen téren.


23/F

2019. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazán szerelmes 2x voltam eddig.Az egyik 2015ben alakult ki októberben,majdnem 2évig tartott.Mi iskolában ismerkedtünk meg,nagyon jó érzés volt Ő volt az első igazi nagy szerelmem.A második pedig most decemberben alakult ki,már régóta ismertük egymást látásból,de egészen decemberig nem volt semmi kontakt köztünk,sokkal boldogabbnak érzem magam mint az első szerelmemben.
2019. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2x voltam az. az elsőt egy buliban ismertem meg. igazából úgy elég sokáig tartott mert mindig szétmentünk aztán újra visszajött hozzám. ez ment 3 évig amikor azt mondtam h elég volt. elegem lett belőle.

második a mostani barátom. egy helyre jártunk edzeni. május óta vagyunk együtt. szeretem, mert támogat engem és amikor kell ott van nekem mindig :)

20l

2019. jan. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

14 évesen, azóta is az vagyok, de már lassan egy hónapja nem vagyunk együtt.

Nagyon jó szerelmesnek lenni, de sérülékennyé és elnézővé is tesz.

Legjobb barátnőmön keresztül ismerkedtünk meg.

2019. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kismaci23 ***** válasza:
15évesen lettem először szerelmes gólyatáborban találkoztunk azóta is együtt vagyunk. 5 hónapja
2019. jan. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!