Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mi a fenét csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a fenét csináljak? Ez így nem helyes.

Figyelt kérdés
Szóval a szüleim és egy kedves házaspár nagyon jó barátok már vagy 35 éve, még gimiben voltak anyu és ott a férj osztálytársak meg barátok. Olyan hetente-két hetente mindig találkozunk velük. Viszont van egy a bátyámnál egy évvel fiatalabb, vagyis 20 éves fiúk, akivel nyilván kicsi korunk óta jóban vagyunk. Viszont anyám mindig kiemelte hogy csak barátok lehetünk, mert régen látta rajtam hogy tetszik. Na most ez azóta sem múlt el, ott volt amikor először ittam rövidet (ráadásul Jägert…) és nagyon rosszul lettem tőle, akkor nagyon kedves volt és kb 2 órán át beszélgetett velem a fürdő padlón ülve. Aztán sok ilyen “pillanatunk” volt még, csókolóztunk is, én vele csókolóztam először, aztán most egy időre elment külföldre tanulni, és mi közben rájöttünk hogy kicsit többek vagyunk mint barátok, éjszakánként órákat telefonáltunk. Amint idén évelején hazajött teljesen megbolondultunk, lefeküdtünk, sokszor, nagyon sokszor. És lényegében együtt voltunk. Majd ma leültünk megbeszélni hogy ezt nem lehet csinálni, és szakítanunk kell, mert a szüleim mind a kettőnkre szörnyen mérgesek lesznek. Jól meg is állapodtunk, minden, majd az ágyában találtam magam… Nekem ez nem megy, pont az én formám hogy abba a pasiba szeretek bele akibe nem kéne. Gondolkodtam hogy a bátyámnak elmondjam-e, de félek hogy nagyon lecseszi a srácot, hogy “megrontott” engem. Mit csináljak? Előre köszönöm! 17L

2022. márc. 31. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Nincs benne semmi helytelen, és se a szüleidnek, se a bátyádnak az ég egyadta világon semmi köze hozzá, nem szólhatnak bele. Legyetek boldogok.
2022. márc. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Semmi közük hozzá, nem tűnik egy rossz arcnak a srác, teljesen életszerűtlen eltiltani tőled.
2022. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Filmbe illő a sztoritok. Ha tényleg szeretetikek egymást, akkor inkább vállaljátok fel, mert amúgy is, előbb-utóbb kiderülnének a dolgaitok. A harag meg szerintem mulandó, kétlem hogy ezért kidobnának a szüleid otthonról. Eleve ha szeretitek egymást, ezt ők nem tudják megakadályozni. Hiszen még ha el is tiltanak tőle, úgy is találtok módot, hogy titokba folytassátok a dolgot. Igaznak bizonyul a régi mondás, hogy a szerelemnek nem szabhat semmi se gátat. Egyébként emlékeztetsz engem valakire. Mindenesetre ne add fel.

19/F

2022. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

ha szeretitek és tisztelitek egymást, mi lenne helytelen?

sok boldogságot, biztos aranyosak vagytok :)

2022. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Egyrészt semmi közük hozzá, másrészt nem kell feltétlenül tudniuk.
2022. ápr. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 franciasrac ***** válasza:
87%
Nem nekik kell ezt dönteniük hogy kibe szerethetsz
2022. ápr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tényleg legyek együtt vele? Nagyon szeretem, őszintén, de a szüleim elég szigorúak és nem szoktam szembemenni a véleményükkel és tanácsukkal.😅 Nem kifejezetten szeretem ha haragszanak rám…
2022. ápr. 1. 09:26
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

szerintem ülj le velük, beszéljétek meg, biztos ki tudtok találni vmit, ami mindenkinek megfelel

jó dolog, hogy nem veszekedtek gyakran de itt most a boldogságodról van szó, azért megéri kiállni

2022. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
akkor épp itt az ideje, hogy lassan 18évesen életedben előszőr próbálj meg nőként viselkedni és kiállni magadért, de amúgy milyen fiú ez hogy 20 évesen a szülei parancsára szakít a szerelmével? :O egy kis küzdelem egymásért?
2022. ápr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem az ő szülei parancsára, az én szüleim miatt aggódtam főleg én. És emiatt akartunk, én a szüleim miatt, ő meg miattam. Ő már nem is lakik otthon, így nem buktunk le, de félek hogy ez csak egy ideig tartható.
2022. ápr. 1. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!