Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mégis mi a fenét csináljak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a fenét csináljak? Ez így nem helyes.

Figyelt kérdés
Szóval a szüleim és egy kedves házaspár nagyon jó barátok már vagy 35 éve, még gimiben voltak anyu és ott a férj osztálytársak meg barátok. Olyan hetente-két hetente mindig találkozunk velük. Viszont van egy a bátyámnál egy évvel fiatalabb, vagyis 20 éves fiúk, akivel nyilván kicsi korunk óta jóban vagyunk. Viszont anyám mindig kiemelte hogy csak barátok lehetünk, mert régen látta rajtam hogy tetszik. Na most ez azóta sem múlt el, ott volt amikor először ittam rövidet (ráadásul Jägert…) és nagyon rosszul lettem tőle, akkor nagyon kedves volt és kb 2 órán át beszélgetett velem a fürdő padlón ülve. Aztán sok ilyen “pillanatunk” volt még, csókolóztunk is, én vele csókolóztam először, aztán most egy időre elment külföldre tanulni, és mi közben rájöttünk hogy kicsit többek vagyunk mint barátok, éjszakánként órákat telefonáltunk. Amint idén évelején hazajött teljesen megbolondultunk, lefeküdtünk, sokszor, nagyon sokszor. És lényegében együtt voltunk. Majd ma leültünk megbeszélni hogy ezt nem lehet csinálni, és szakítanunk kell, mert a szüleim mind a kettőnkre szörnyen mérgesek lesznek. Jól meg is állapodtunk, minden, majd az ágyában találtam magam… Nekem ez nem megy, pont az én formám hogy abba a pasiba szeretek bele akibe nem kéne. Gondolkodtam hogy a bátyámnak elmondjam-e, de félek hogy nagyon lecseszi a srácot, hogy “megrontott” engem. Mit csináljak? Előre köszönöm! 17L

2022. márc. 31. 23:51
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szerintem is álljatok ki magatokért, és ne adjátom fel! Ha szeretitek egymást, akkor a szüleidnek ezt meg kell értenie! Szurkolok nektek!


Egyénként sikerült beszélned a szüleiddel? Megoldódott?

2022. ápr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Na, mi lett belőle?
2022. jún. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Na?
2022. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szia! Mi lett a vége ennek a sztorinak? Nagyon lecsesztek a szüleid?
2022. dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mennyire aranyos lenne már, ha kiderülne, hogy azóta is együtt vannak :D
2022. dec. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!