Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megengedhetem magamnak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedhetem magamnak, hogy tetszen a srác, aki régen bántott?

Figyelt kérdés

Egy sráccal beszélgetek, aki régen nagyon bunkó volt velem, amikor szerelmes voltam belé. Nem utasított vissza egyértelműen, és most derült ki, pár évvel később hogy én is bejöttem neki, csak nem tudta bevallani magának az érzéseit. Azóta többször keresett, meg elhívott helyekre, sokkal kedvesebb velem, mint akkor volt. Viszont bennem még mindig van egy kis tartózkodás, mert akkor konkrétan röhögött rajtam másokkal meg szégyellt, ilyesmi. És szeretném elengedni magam, de egyszerűen nem megy, mert félek, hogy megint ilyen fél-bullyingolás lesz a dologból, pedig mostanra konkrétan nulla okot ad, hogy így érezzek. Szeretném éreztetni vele, hogy kedvelem, de nem merem teljesen mert az ő oldala sem egyértelmű, plusz ugye a régi dolgoktól való rettegés. Úgy érzem, mintha most szerepet cseréltünk volna, és én vagyok távolságtartó meg hideg, pedig nem akarok az lenni, csak félek.

Szerintetek mit csináljak?

17 lány


2022. ápr. 3. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"És szeretném elengedni magam, de egyszerűen nem megy, mert félek, hogy megint ilyen fél-bullyingolás lesz a dologból" - Ez alapján mondom azt, hogy nem érdemes foglalkoznod vele.
2022. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis eszed és önbecsülésed, akkor nem.
2022. ápr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"röhögött rajtam másokkal meg szégyellt"... hát.. ha megváltozott, és már nem olyan, akkor igen, miért ne adhatnál neki egy esélyt? Viszont az a baj, hogy ezt nem tudhatod, hogy megváltozott-e. Ha biztosra lehetne tudni, hogy már nem olyan amilyen volt, akkor azt mondanám, hogy adj neki egy esélyt, mivel pár év már eltelt azóta, és lehet, hogy már megkomolyodott és már kinőtte azt a gyerekeskedést, hogy másokkal röhög egy adott emberen, szóval lehet, hogy megérdemel egy esélyt. Viszont ezt tényleg nem tudhatod biztosra, lehet, hogy most is pont olyan, mint régen volt.


De ha ennyire erősen benned van az, hogy félsz és nem tudod elengedni magad, akkor szerintem inkább próbáld ezt a dolgot elengedni, mert ez a kétkedés szerintem mindig megfog benned maradni.

2022. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
lehet érettebb lett , talán már nem az a csipkelődős suttyó. Azt mondom ismerkedj vele , barátkozz , nem kell egyből a lecsóba csapni.
2022. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Felújíthatják a kapcsolatot, de aligha lesz jó vége. Nem ajánlom, viszont elmegy 1-2 hónapod fölöslegesen.
2022. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
5. Tini korban azért fejlődik még a személyiség, nem 18 ra lesz kész ember mint a papíron.
2022. ápr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Légy nagyon óvatos! A felnőttek világában is van hasonló, bántalmazó kapcsolatnak hívják. Amikor apró pici szeretetmorzsákért elfogadjuk a folyamatos gyötrést.


Tudod én mit csinálnék a helyedben? Valljon szerelmet neked virággal azok előtt, akik előtt korábban bullying volt.

2022. ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!