Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1 éve vagyok együtt a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok együtt a barátnőmmel de odáig jutottam el hogy egyszerűen már nem érzem hogy szeretem, pedig szeretem nagyon, nem hiányzik úgy mint régen, és a talikat sem várom már ugy mint régen.. ő nagyon szeret engem és nem akarom ott hagyni mert ?

Figyelt kérdés
nagyon jó barátnő és mindent megad amire szükségem van, szerintetek mi tévő legyek?
2021. ápr. 5. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted nem érdemes tovább húzni. Szakíts vele.
2021. ápr. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De a szívem mélyén nagyon szeretem, csak most sokat vagyok itthon emiatt az online okt. Miatt talalkozni tudunk 1 heten 1-2 szer de minden mapom olyan szurke, egyhangu igen.. lehet ezert van
2021. ápr. 5. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg elég nehéz kérdés! Éna helyedben gtenném a kérdést, hogy szerlmes vagy e belé vagy szeretd e mert a kettő teljesen más. Egyébként nem lehet, hogy depressziós vagy mert ahigy írtad, hogy "minden napom olyan szürke" valahogy nekem erről ez ugrott be. De persze nem vagyok pszichológus ezt te érzed. Ha az vagy akkor lehet ezért érzel így.
2021. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!