Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmmel fél éve szétmentün...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel fél éve szétmentünk. Sajnos a mai napig nem tudom feldolgozni ezt, mindennap sírok érte, de már nem beszélünk rég, ő mással van, le is tiltott régen. Szerintetek van még esély ha kitartok?

Figyelt kérdés

Hisztek abban hogy valaki úgy éli le az életét hogy egyszer már szétmentek bizonyos időre majd összejöttek és halálukig együtt voltak? Ezerből ha egy ilyen van, de biztos van rá példa. Gondolkoztam hogy valami szakemberhez fordulok mert ez nem allapot amiben vagyok. Csak ő van előttem, nem keresek mást. Tudom az idő majd segít, de nem! Ez más bennem. Vele képzelek mindent, van egy rossz napom, ő az első hogy nincs nekem hogy segítsen. Tudom ezer ilyen helyzet volt már ez sem lesz másképp csak most fáj stb. Ez nem így van, sajnos nem lehet szavakba önteni amit érzek..mindent megadnék ő érte. Tudom hogy megy tovább az élet de itt a kérdésre szeretnék választ kapni hogy mit gondoltok lehet e rá esély? Karácsony jön, ünnepek, egyedül vagyok teljesen. Tudom mi lenne a helyes út de a szívem nem enged. 1000x próbáltam. Fel akarom hívni hogy halljam a hangját és boldog karácsonyt kívánjak neki. Mindennap a fejemben vab, szüleim nem tudnak róla..Forduljak orvoshoz, vagy hisztek abban ha kitartok, egyszer lesz eredménye? Tudom gyerekesnek tűnik de igen is komoly dolgok ezek. Köszönöm a válaszokat!

23F



2021. dec. 17. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

“ő mással van, le is tiltott régen”


Mi a kérdés?!

2021. dec. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért mentetek szét? Akkor is nyavalyogtál, sírtál? Fogalmad nincs, milyen kiábrándító egy saját sebeit nyalogató, hüppőgő, vernyákoló férfi.

Ha ezt csináltad, nem csodálom, hogy úgy törölt, hogy hírmondód se maradjon.

2021. dec. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Foglald el magad mással, járj társaságba, értelmes elfoglaltságokat keress, sportolj, színház, múzeum, mozi, kirándulás.

A múlt delete!

Irány az élet!

2021. dec. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Fordulj szakemberhez. Mármint hivatásos lányhoz, majd ő helyretesz.
2021. dec. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Orvoshoz??? Mért, beteg vagy? Pszichológushoz viszont fordulhatsz, ha van rá pénzed.

Mért szakított veled? Majd túljutsz rajta, elmúlik. Benned még lobog a szerelem, benne már nem. Keress új kapcsolatokat.

2021. dec. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Kapd össze a tökeidet és lény férfi. Tedd túl magad ezen és keress valaki mást. Egy vernyákoló pali nem kell egy nőnek se.
2021. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Létezhet olyan, hogy később összejönnek, de erre az emberek nem apellálnak, várni erre nem lehet, vagy megtörténik vagy nem, ez egy tökre felesleges és gyerekes gondolkodásmód. Na meg ha ez 10 év, akkor addig keseregsz? Ilyen férfit egyik csaj sem akar. Ezt el kell engedni, ennek már vége. Döntsd el meddig akarsz keseregni még, de utána hagyd abba és keress mást.
2021. dec. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Ember ,23 vagy . Ennyire nem lehetsz buta. Vége,fogadd el! Nem sértésnek szánom ,de szerintem keress segítséget. Ez nem egészséges.
2021. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hee bantani nem kell. Segitseg sztem mindenkepp jo, akkor se art ha az embernek egyebkent semmi baja nincs. De sajnos en se tudok mondani mast, hogy ne remenykedj utana, mert eselytelen. Ne keresd az okat, h miert, egyszeruen nem volt veled boldog es ezen nem tudsz valtoztatni. Tudom h nehez de ez van.
2021. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Teljesen normális ahogy érzel, én is így voltam és nem hazudok kellett két év...
2021. dec. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!