Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Szétmentem egy lánnyal és nagyon fáj , túl akarok lenni rajta és szeretném ha írnátok tippeket ti hogyan léptetek túl az előző párkapcsolaton.


Igazából már kicsit a belsőjéből kiábrándultam


Szégyen de vállalom hogy a testéből meg a gyönyörűségéből nem nagyon tudok kiszeretni jelenleg



2022. ápr. 6. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan elfoglaltságot, ami eltereli a gondolataidat. Sportolj, gamelj, járj el bulizni, járj össze a barátaiddal. Nem tudom miért mentetek szét, de az is lebegjen a szemed előtt, hogy fájdalmat okozott, és így legalább látod, hogy milyen is a belsője valójában. A szépség meg a jó teste, egyébként is elfog múlni.
2022. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Milyen külső kell hogy csak azt tudd szeretni abból ne abrandulj ki? Minden kulsőhöz egy belső is tsrtozik!
2022. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek én ugyan ezen mentem keresztül 2020 decemberében, elfeledni mai napig nem tudtam de azt nem is lehet ugye, de az idő valamennyire segített, meg hogy eltereltem róla a figyelmem. De még mindig hiányzik és hibázatatom magam ez miatt. Mikor neki már párkapcsolata van persze én vagyok csak ilyen aki töpreng még ezen. Idővel jobb lesz, ha kell akkor nyugodtan írd ki egy naplóba, vagy szívesen meghallgatlak énis ha gondolod írhatsz. 18L
2022. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2 év múlva azt is leszarod hogy világra jött :D Nekem életem legnagyobb szerelme még ismerősöm is facebookon, folyton megosztja az új szerelmeit...de kb 2 éve semmijen érzelmet nem vált ki belőlem...még néha haverkodok is vele (tényleg csak haverkodás) élőben annyira leszarom.


Jön majd szebb jobb is nem kell aggódni, csak most szar amíg meg nem emészted teljesen.

2022. ápr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 NTBS ***** válasza:
Keress egy téged érdeklő hobbit. Próbálj új kapcsolatot kialakítani. Idővel könnyebb lesz.
2022. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Schlekmann Dansy
2022. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, valamivel foglald el Magad. Új hobbit kell keresni, lógni a barátokkal.

Arra kell gondolni, hogy majd jön egy jobb párkapcsolat majd az életedbe. Idővel egyre jobb lesz.

2022. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a külseje tetszik, akkor az már jó pont. A lányok máshogy néznek ki, ezt aláírom, de ha a belsőjéből kiábrándultál, akkor majd fogsz találni szebb lányt. Én úgy tettem magam túl, hogy kerestem lányt/lányokat, akikkel beszélgettem, de nem beszéltem nagyon a lányról, max az okát mondtam el a szakításunknak. Idővel minden jobb lesz, ha nem csak vele foglalkozol. Elment, ne akard vissza, mert az nem jó, estem bele én is ebbe a hibába és csak a gödröt ástam magam alá.
2022. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A belső a legfontosabb mert a külső az mindig változni fog. Szerintem is keress elfoglaltságot
2022. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!