Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érdekli hogy mi van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érdekli hogy mi van velem még ennek ellenére is?

Figyelt kérdés
Eleinte minden rendben ment, a legjobb fiú barátomnak van barátnője, én meg keresem a párom. Csakhogy hirtelen a srác félreérthető, barátságon túlmenő jeleket adott felém. Mivel a barátnője előtt velem akart járni (én akkor nem akartam vele), ezért azt hittem, hogy azért küldi ezeket a jeleket, mert valami nincs rendben a kapcsolatában, vagy tetszem neki még mindig és ha látná hogy viszonzom, akkor járna velem. Igen, csak közben nekem tényleg elkezdett tetszeni, és amikor közeledett én azt tényleg komolyan vettem, megesett, hogy közelebb is kerültünk (nem volt szex, csak szájon csókolás), de utána azt mondta hogy a barátnőjével akar maradni. Innentől nem értettem viszont, hogy ha a másik lánnyal akar lenni, hozzám miért közeledik. Amikor rákérdeztem, akkor az volt a válasz, hogy a gyarlósága miatt és ha ez akkor történik amikor még nem volt barátnője, azonnal összejött volna velem, csak a másik csaj gyorsabb volt, vele meg már kellemes életbe csöppent, szereti őt és nem akarja otthagyni. Ez nekem rosszulesett, átverve éreztem magam, mert én azt hittem, hogy ő is szeretne valamit, azért ilyen velem, de közben ezek szerint csak játszott. Viszont rendszeresen közeledik felém még mindig mikor kettesben vagyunk (csak utóbb olyan rosszul esett mikor viszonoztam volna és mondta hogy a barátnőjével marad, hogy én már nem megyek bele a játékába többet). Viszont rendszeresen irkál is, találkozni ritkán találkozunk újabban, de folyamatosan fenntartja a kontaktot velem. Ha nem érdeklem, minek érdekli hogy mi van velem?

2022. ápr. 9. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elrakott b-tervnek. Ha ők szakítanak, egyből megy majd hozzád.
2022. ápr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha nekem addigra lesz valakim?
2022. ápr. 9. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Akkor elszúrta a számítását.
2022. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szurkolok, hogy találj valakit, akivel szeretitek egymást és te leszel neki az első, nem csak a szamár ha nincs ló. Ne engedd, hogy kihasználjon, többet érdemelsz ennél! Addig fog jatszadozni, amíg te hagyod. Ha latja, hogy nem vagy rá vevő, majd nem tud szivatni. Ráadásul a barátnőjével sem őszinte h ezt csinálja a háta mögött. Én egy ilyet nem akarnék barátnak, a te hátad mögött is ezt csinálná.
2022. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, teljesen igazad van
2022. ápr. 24. 12:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!