Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért változott meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg?

Figyelt kérdés
Majdnem fél éve beszélgetek egy fiúval, volt egy kis szünet a beszélgetések között, közben neki barátnője lett. Én komolyan megszerettem őt de nem mertem elmondani és mióta újra beszélünk, bevallottam, s ő is nekem. Egészen idáig barátokként beszélgettünk, olyan jó fej volt, megkedveltük egymást nagyon. Amióta bevallottuk hogy szeretjük egymást, másképp kezdett el írni, túlságosan törődő lett, már nem beszél velem úgy mint egy jó barátjával, hanem mint egy idegen lánnyal akit most próbál felszedni. Miért van ez? Én tényleg nagyon kedveltem őt és mintha elveszítettem volna a legjobb barátomat, bár bánom hogy bevallottam neki. (Nehogy azt gondoljátok hogy csak arra megy, mert tényleg ő ismer engem a legjobban és legjobb barátok voltunk egészen idáig) Úgy hiányzik, de az az éne amit először ismertem meg. :( És ezt nem tudom hogy elmondani neki, de nagyon nem tetszik ahogyan most áll hozzám. Úgy voltam vele hogy bevallom neki, lesz ami lesz, nem gondoltam volna hogy viszonozni fogja, azt meg pláne nem hogy ezzel majd a barátságunknak annyi. Én szeretném ha ugyanúgy beszélne velem és nem minden mondata után szívet küldene, csak néha.

2022. ápr. 11. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem idővel lenyugszik. Ha nagyon zavar akkor mondd neki, de kedvesen.
2022. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
100%
Mindenképp beszéljétek meg. Egy kapcsolat (akar baráti/ szerelmi) sosem működik ha nincsenek a problémák megbeszélve. Esetleg hívd el hogy megkéne beszélnetek valami.
2022. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!