Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell összejönni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell összejönni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Még sose volt barátnőm, 16 éves vagyok. Hogyan kell csajozni? Van egy lány, aki tetszik, szerintem küldözget jeleket is, de nem tudom, hogy hogyan közeledjek felé. Ha valahol kettesben maradok vele, mit mondjak neki? Milyen indokkal menjek oda hozzá, szólítsam le?

2022. ápr. 11. 19:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy számít-e, de osztálytársam
2022. ápr. 11. 19:24
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Kezdj el vele beszélgetni. Bármiről...

Pl. ami érdekel róla. Mit szeret, milyen zenét, milyen tantárgyat, sportot.. aztán majd alakul a beszélgetés.

2022. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én először mindig igyekszem minél többet beszélgetni a lánnyal, aztán egy ponton megkérdezem, hogy lenne-e kedve egy randihoz, mert szeretném jobban megismerni. Érdeklődj róla sokat. Mutasd meg, hogy kíváncsi vagy a lelki világára.
2022. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De hogyan kezdjek el vele beszélgetni?
2022. ápr. 11. 19:57
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem szoktatok alapból beszélgetni, akkor lehet kezdeni akár rögtön a randira hívással. Legalábbis én ezt tenném, de egyesek szerint én túl gyors vagyok. Nem bírom húzni az időt. Inkább mondjon igent vagy utasítson vissza, mint hogy a bizonytalanságban éljek.
2022. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4. Egyaltalan nem kommunikáltok osztalyon belül??


Akar leckeről akar tanarokról... bármiről??

2022. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5

Szerintem az túl gyors lenne. Az is nehezít, hogy az osztály felének már kb szerelmet vallottam, de mindenki le se tojt

#6

Nem igazán beszélünk, kb elkéri a házit, meg ilyenek.

Lehet, hogy csak beképzelem, de mintha küldözgetne jeleket. Néha azt veszek észre, hogy engem néz, az egyik németórán, ahol hiányzott a mellettem ülő (ezen az órán két padot ülünk körül, minden oldalról 2-2 ember), és odaült mellém, pedig egyél arrébb szokott ülni, és egymáshoz érintettük a pad alatt a lábainkat.

Nem tudom, hogy ezek jelek-e, vagy csak én képzelem be. Privátban is örömmel várom a segítséget.

2022. ápr. 11. 21:00
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Önmagában nem rossz, de ezek messze állnak bármilyen egyértelmű jeltől. Szerintem is azzal kezdjed, hogy többet beszélgetsz vele, megnézed, hogy reagál az érdeklődésedre. Ha ő is elkezd érdeklődni irántad, akkor jó úton vagy, de ha nem, akkor bukott ügy.

A jelekből azért nem lehet egyértelműen megmondani, hogy tetszel-e neki, mert annyira nem komolyak, hogy csak feléd mutassa ezeket. Ugyan fiú vagyok, de mikor szingli voltam, én is azt csináltam, hogy mindenki felé érdeklődtem, aki valamennyire nyitott volt rá, aztán vártam, hogy kinél jön be a dolog.

2022. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

"odaült mellém, pedig egyél arrébb szokott ülni, és egymáshoz érintettük a pad alatt a lábainkat."


Haver ez k...ara EGYÉRTELMŰ JEL, hogy bejössz neki, szórakozásból nem érintgeti senki a lábát (bocsánatkérés nélkül, gondolom, nem kért elnézést, mert ha igen, akkor véletlen volt).


Ha ilyen lábérintős dolog megvolt, szerintem nyugodtan elhívhatod randizni pl. egy fagyizóba vagy hasonló. Ne halogasd nagyon, mert a legtöbb csaj nem bírja a hezitáló srácokat. Lépni kell minél hamarabb, ha ilyen jeleket ad, mint lábérintés.

2022. ápr. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 SIGMA MALE MASTERS THE GRIND ***** válasza:
19%
16 évesen te a csajokkal foglalkozol? És a grinddal ki fog foglalkozni? Nyomás az edzőterembe! 4x20 íjász fekvő, 4x20 tengerész fekvő, 2x15 guggolás és levezetésnek 15 4 ütemű fekvőtámasz. Hetente 3-szor neki állsz és folyamatosan mondod magadban a Magyar Alaptörvény első két bekezdését! Ne feledd, a nőstények lehúznak! Tartsd magad! Eddz a grindhoz!
2022. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!