Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy rosszul...

ChildOfGod kérdése:

Elképzelhető, hogy rosszul kezdtem az életmódváltást és emiatt most kimúlt az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 09:26
 1/7 anonim válasza:
Ha ugy erzed, hogy beteg vagy azonnal menj orvoshoz!! Egy egy rossz dieta okozhat komolyabb gondokat
2019. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Már egy hete kínoz az influenza de jó durván. Csak azért tettem fel a fenti kérdést mert amúgy évek óta nem voltam beteg most még hánytam is. És csak az életmódját érte változás. Még ha nem is hosszan
2019. márc. 1. 10:27
 3/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Konkrétan mit változtattál az életmódodon?
2019. márc. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1-es vagyok. A kerdesedre konkretan valaszolva igen hatarozottan lehet, hogy az eletmod valtas legyengitette a szervezetedet es attol lettel fogekonyabb betegsegekre is. Nem hiszem, hogy ezzel egy eletre elrontottad az immunrendszered vagy akarmit, DE nem vagyok orvos. He tenyleg ennyire rosszul vagy es voltal orvosnal is lehet kene diatetikussal is beszelned.

Remelem gyorsan felepulsz!! Minden esetre jobbulast kivanok.

2019. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát kevesebbet ettem még valamivel több zöldet és kevesebb cukrosat mint eddig. De most betegség alatt pár napig szinte semmit nem ettem aztán meg ment a péksüti a rizs meg a minden. Most örülök, hogy felgyógyult ám, de hétfőtől megint nekimegyek a jobb életmódnak.


Köszönöm a válaszokat és a segítséget!

2019. márc. 3. 13:39
 6/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
Oké. Biztos, hogy nem ez okozta. Drasztikus étrendváltás okozhatja a szervezet átmeneti túlterhelődését akkor, ha nem iszol elég folyadékot és így a szervezet nem tud megszabadulni rendesen az esetleges káros anyagoktól. De az, hogy elhagyod a cukrot - ha nem helyettesíted drasztikus mennyiségben mesterséges édesítőkkel, poliolokkal - ez inkább csak támogatja az immunrendszert, ugyanúgy ha elhagyod az egyszerű szénhidrátok többi fajtáját is (fehér rizs, fehér liszt pl.). Mert az igaz, hogy a bélrendszer összefügg az immunrendszerrel, hiszen a belekben tanyázik az immunsejtek háromnegyede.
2019. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Körömcsiga válasza:
Téli időszakban amúgy is gyengíti az immunrendszert a gyümölcs, zöldség hiánya, javaslom szedj valami multivitamint. Amíg beteg vagy, addig told meg a C vitamint, napi akár 1000-2000mg-ra és ha jobban érzed magad, akkor állj neki sportolni heti 2x-3x legalább, ügyelj rá, hogy naponta 7 órát vagy többet aludj és helyre fogsz billenni.
2019. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!