Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy ideje beszélünk elég sokat nap kozben is es keso estig..Es tegnap irt meg delutan arra válaszoltam es azota nem nezte meg az uzenetem..Mindkettonknek mondjuk sok dolga volt tegnap de eddig nem csinalt ilyet..Es ha olyan dologot is irtam neki amivel megszakadt a tema mindig o hozott fel ujat v o irt..Mit csinaljak,lehet nem akar mar beszelgetni de akkor delutan miert irt?

2022. ápr. 16. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy ötlet de miért nem találkoztok?
2022. ápr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

A saját félelmeid ne vetítsd ki rá, köszi.

Ha lelkiismeret furdalás nélkül ki tudod azt jelenteni, hogy nem bántottad meg semmivel és nem is akartad akkor oké. Ha megsértődött valamin mégis az már az ő dolga. Ha meg valóban megsértődött, de már most nem akarja ezt lekommunikálni, hogy valami nem tetszett neki sokat nem vesztettél.

De szerintem szimplán csak sok dolga volt, nem kapta meg az értesítést, történhetett valami vagy csak kidőlt.

Írj neki egy jó reggelt üzenetet, abban nincs semmi ciki.

És légyszíves javíts az alacsony önbizalmadon, ne a kiszemelttel kompenzálj.

2022. ápr. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak el foglalt volt
2022. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elfoglalt csak, nyugi.:)
2022. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, hadd éljen egy kicsit, nem kell minden percben az üzeneteidet lesnie, hogy válaszoljon.
2022. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dolga volt, az is lehet.
2022. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!