Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugyan az a srác tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyan az a srác tetszik nekünk a barátnőmmel, mit csináljak ?

Figyelt kérdés

Szóval az osztályunkban van egy srác, aki tetszik nekem körülbelül év eleje óta.


Az egész akkor kezdődött, amikor szerveztünk egy tanévkezdő kirándulást az osztállyal, ami ottalvós volt. Szokás szerint a kis csapatunk együtt töltötte az estét (ez a fiú mostanság lóg velünk csak) viszont aznap este ő is csatlakozott. A haverjaim rá voltak pörögve arra, hogy szereztek szívni valót, de engem sose vonzott ez a világ és szerencsére ezt a fiút sem. Végül úgy alakult, hogy ketten leszakadtunk a csapattól és hajnalig beszélgettünk!


Egészen addig nem is álltunk szóba egymással, de rájöttem, hogy eszméletlen aranyos és jószívű.

Élőben mindig próbálok beszélgetést kezdeményezni vele, de üzenetben nem mertem írní neki, mert úgy érzem, az egyik barátnőmnek tetszik...


Ő ezt így konkrétan nem mondta, de ahányszor szóba kerül a srác, zavarba jön és teljesen másképpen viselkedik mellette, mint a többi fiúval az osztályban. Emellett volt, aki azt mondta nekem, hogy biztos tetszik a lánynak, szóval ne akarjak semmit a fiútól stb.


Na már most az a helyzet, hogy a srác egyikünk felé sem mutat nagy érdeklődést, de úgy érzem, hogy ha közelednék felé, akkor lehetne belőle valami (ha nem hát nem).

Ez a lány nem közeli barátom, csak ugyan úgy osztálytársam, mégis már több, mint 6 éve ismerem, nagyon nagy k⁰csögség lenne, ha kezdeményeznék a srác felé?


Szilveszterkor sikerült meggyőznőm Őt (:3) hogy átjöjjön bulizni és utána a csaj mintha került volna, de ezt lehet csak beképzelem.

Mint mondtam, a barátnőm egyszer se mondta, hogy neki is szimpatikus-e ez a srác, de megbántani sem akarom, ha esetleg mégis az. :c



2022. ápr. 21. 00:30
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Majd a srác választ.

Lehet, hogy egy haramadikat fog választani.

2022. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
egy laza threesome-ot
2022. ápr. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

"a barátnőmmel"


vs.


"Ez a lány nem közeli barátom, csak ugyan úgy osztálytársam"


Döntsd már el, hogy melyik.

Mert ha a legjobb barátnőd, akkor még oké, de amúgy ezt fogod csinálni egész életedben? Nem jövök össze a Bélával, mert a boltoskisasszonynak is tetszik, aki nem a barátnőm, de már 5 éve nála veszem a kilóskenyeret?

2022. ápr. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a fiúnak be se jöttök.
2022. ápr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Az előttem szólónak igaza van, lehet nem is jöttök be neki.

Egyébként offoljátok de mind a ketten a helyzetet! Tapasztalatból beszélek, hogy könnyen elronthat egy barátságot.

Legjobb barátnők voltunk a lánnyal, amíg össze nem jött azzal a sráccal, aki nekem kiszemeltem volt. Nagyon hátba szúrva éreztem magam.

Egy hónapja, hogy szakítottak, azóta is állandóan keres a lány, de nehéz így kiépíteni a bizalmat.

2022. ápr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

1. A srác dönt majd, nem ti.

2. Te tenni akarsz (vagy már tettél is) lépéseket, még a másik lány nem, szóval nem k*csögség közeledni.

2022. ápr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem a srác élvezné kettőtökkel. Egyszer éltek.
2022. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

#5

Nem körülötted forog a világ. A srác a barátnődet választotta, ezen felesleges megsértődni.

Elég gyerekesen kezelted a helyzetet.

2022. ápr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a lány nem közeli barátom, csak ugyan úgy osztálytársam"


Akkor hajrá, kit érdekel, hogyha nem beszél veled? Ha BFF-ről lenne szó, az más, de ez csak egy random osztálytárs.

2022. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi értelmes válaszokat, úgy érzem, megpróbálok közeledni felé, hátha van esélyem :D
2022. ápr. 29. 19:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!