Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek komolyan tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan tetszem neki?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác az osztályomban, 9.ben elég furi gyerek volt, aztán tavaly kicsit jobb lett, de ahogy idén visszajött a suliba az ilyen wow érzés volt. Megkomolyodott, jó a humora, sokkal jobb tanuló lett, vannak céljai, kedves, barátságos, és nem mellesleg nagyon “jó pasi” lett. Szóval ősz óta nagyon jó barátok lettünk, segítünk egymásnak tanulni, ha úgy van, sokat szórakozunk együtt. Nagyon sok necces dolgot csináltunk együtt. Mindig motoszkált a fejemben valami, hogy lehet többek vagyunk mint barátok, és mivel a barátnőim is folyton ezzel cukkoltak, kezdtem biztos lenni benne.

Múlt hétvégén is együtt buliztunk amikor elég ittas állapotban hátra esett egy székkel és lefejelte egy asztal sarkát. Elég csúnyán nézett ki, és vérzett is úgyhogy mentőt kellett hívnunk. Én mentem vele a mentőben. Amíg a sürgősségin vártam hogy mi a helyzet, mit mutat a CT, ő hogy van stb, rájöttem hogy tuti hogy többet érzek iránta, aztán kijött egy ápoló tájékoztatni, és megkérdezte hogy én vagyok-e az xy barátnője, az egyszerűség kedvéért azt mondtam igen, elmondott mindent hogy összevarrják, hazaengedik, stb. És után azt mondta az ápoló hogy megmondja neki hogy velem minden oké mert aggódik. Ezt akkor úgy elengedtem a fülem mellett, kiengedték, hívtunk egy taxit, “hazavittem”, aztán hazamentem. Hétfő reggel láttam újra amikor a baromi nagy kötéssel a fején berohant 3 perc késéssel, mindenki megdöbbent, mi meg ahogy egymásra néztünk csak röhögni kezdtünk. Elmondta az ofőnknek mi történt, stb. Nap végén kettesben találkoztunk a szekrényeknél, mert a többiek még dogát írtak, leszúrtam hogy soha többet ne ijessze meg ennyire mert tényleg nagyon aggódtam, és erre ő megcsókolt. A hét többi részén nem jött be, mert csak a dogák miatt jött hétfőn. De végig üzeneteztünk, és folyton olyanokat mint eddig is hogy ettem-e, mit ettem (itt szoktam lebukni😅) mennyit aludtam, stb, én ugyan ez mert én is aggódtam érte. Ma este kérte hogy menjek fel hozzájuk mert az anyja még nem engedi el otthonról, de hiányzom neki, és beszélni akar velem. Szerintetek komolyan érez irántam ő is valamit? Mit akarhat mondani, mire számítsak?😅 Mit csináljak?

Sajnálom, nagyon hosszú lett, de össze vagyok zavarodva. Előre köszönöm a válaszokat. 17L



2022. ápr. 23. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján elég valószínű. Főleg, hogy megcsókolt.
2022. ápr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki :) sok sikert, majd írj, hogy mi volt!:)
2022. ápr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinált semmi olyat, ami miatt összezavarhatna, hogy esetleg nem tetszel neki. Magyarán igen, bejössz neki, hisz meg is csókolt már.
2022. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 igen, aztán bocsánatot kért hogy tévesen megcsókolt és ezzel elszúrta a barátságunk… túl szép volt hogy igaz legyen.
2022. ápr. 24. 00:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehet valakit tévesen megcsókolni?
2022. ápr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak tudni akarta milyen, mit vált ki belőle, és kiderült hogy semmit…
2022. ápr. 24. 00:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt most mondta neked? Vagy azután, hogy megcsókolt?
2022. ápr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Most, akkor nem mondta
2022. ápr. 24. 00:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor sajnálom.
2022. ápr. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy tényleg csak megrémült?

Ezek alapján tényleg nagyon közel álltok egymáshoz,lehet tényleg csak azt gondolja hogy te nem érzel semmit,és elrontaná a barátságot.

Szerintem ilyen nincs hogy valakit csak úgy megcsókolok mert kíváncsi vagyok milyen,ez elég magy baromság...főleg ha a legjobb barátomról van szó.

2022. ápr. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!