Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan verjem ki őt a fejemből?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki őt a fejemből?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban, elképesztően helyes, izmos is, pont tökéletes a magassága, okos, kedves. Szóval olyan igazi minden lány álma pasi. Tudom hogy naaagyon nem vagyunk egy súlycsoport, de sajnos mégsem tudom kiverni a fejemből. Ha rám mosolyog vagy beszél hozzám állandóan fülig vörösödöm, sokszor álmodom azt hogy megcsókol a folyosón, vagy együtt késünk véletlen és azt hiszik együtt vagyunk ( ez kb esélytelen, de jó gondolat…), olyat is álmodtam hogy gyönyörűnek hívott… tudom hogy van barátnője, aki aztán tényleg gyönyörű, és okos és nagyon helyes lány, mellette labdába sem rúghatnék amúgy sem, de meg sem próbálok, mert együtt vannak. Én csak álmodozni tudok arról hogy úgy nézzen rám valaki mint ő a barátnőjére. A diáknapon volt egy játék amiben neki többek között engem is meg kellett ölelnie, szerintem életem legjobb 5 másodperce volt az… olyan csodás illata van.

Mit csináljak hogy ne gondoljak folyton rá? Annyira rossz érzés ezt csinálni… azt álmodni hogy együtt alszunk, de felkelve tudni hogy egyedül vagyok… ki lehet verni minden pasikról szóló gondolatot a fejemből? Ti hogy nem csavarodtok be ettől? 17L



2022. ápr. 24. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lehetetlen ez a helyzet, mivel van barátnője. Így szerintem próbáld meg minél jobban elkerülni. Persze nehéz, mert osztálytársak vagytok. Amikor rá gondolsz gondolj valami másra. És ne csináld azt amit eddig, ne próbálj hozzá közel kerülni.

A másik lehetőség, hogy megpróbálsz összebarátkozni vele. Ez csak akkor működhet, ha erre ő is nyitott és most is valamennyire jóban vagytok, de szerintem ettől csak nehezebb lenne neked, viszont vannak olyanok akiknek ez segít.

Harmadik lehetőség, hogy elmondod neki, amivel hülyét csinálsz magadból, viszont akkor talán könnyebb lesz elfelejtened, és legalább a lelki teher kisebb lesz rajtad.

Illetve szerintem próbálj keresni egy másik srácot és akkor könnyebben elfelejted őt.

2022. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kiverni a fejedből...gimibe volt egy csaj aki annyira tetszett hogy ha megláttam, azonnal felállt tőle, annyira szexi-szép-okos volt hogy ennyire vonzott, nem jöttünk össze.


Aztán kb 10 év után megláttam úgy néz ki mára mint a lőt seb...az a nagy vonzalom elmúlt, meg közben azért voltam lányokkal, akik több dolgot kiváltottak belőlem.


Szóval ez a helyzet ilyen golyó általi kötél.

29f

2022. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele barátkozni és nézd reálisan. Keresd direkt a hibáit. Nekem bevált az egyik munkatársammal.
2022. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!