Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Biszex fiúval összejönnétek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúval összejönnétek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki bejön, megtudtam hogy valószínű a fiúkat is szereti, bár annyira nem látszik rajta, én kicsit az öltözködése meg a hosszú haja miatt sejtettem hogy az. De egyébként beszédre meg ilyenek teljesen férfias csak talán lányosabb mint az átlag. Én személy szerint nem itélem el a melegeket meg semmi ilyesmit, de mit szólnának hozzá ha összejönnék vele, meg a volt barátnője azt mondta hogy ha lefeküdnék vele akkor se lepődjek meg 1-2 dolgon, bár itt nem értem mire célzott pontosan.

2022. ápr. 24. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hűséges típus, és nem olyan bi, akinek egyszer fiú kell, egyszer lány, akkor igen, összejönnék.

(Vsz. arra célzott, hogy vannak szokatlanabb szexuális igényei)

2022. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Én összejönnék vele, ha amúgy szimpatikus. szerintem nincs ezzel semmi baj ha nem az a magamutogatós típus.
2022. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Volt egy srác, aki tetszett és az volt. Alapjáraton nem ítélem el én sem, de ha mellettem mutogatná melyik srác tetszik neki, én nem tudnám elviselni, így nem, de ettől független bírom őket sőt jóban is maradtunk.
2022. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpi és hűséges, akkor igen.
2022. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. F
2022. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!