Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek akkor ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha egy lány visszahúzódó, de mindenféleképp meg akarom szerezni? Mert tudom, hogy ő kell nekem.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 25. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha visszahúzódó attól még kezdeményezhetsz. Sőt, ettől még meg is nőne az önbizalma. Persze nem tudhatod, hogy mit akar.
2022. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

“Mert tudom, hogy ő kell nekem.„


Michael Myers is ezt mondaná

2022. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Az introvertált emberek is vágynak a szerelemre. Nyugodtan kezdeményezz, mert máshogy nem tudod meg, hogy esetleg te is tetszel-e neki. Ha viszont visszautasít, akkor tartsd tiszteletben és engedd el.
2022. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 GIGACHAD SOLOS THE KITCHEN ***** válasza:
35%
Alkalmaz Newton törvényét és szedj fel sullyt hogy az ellentétes pólusba tartozz. Mert minél nagyobb a tömeg annál nagyobb a vonzerő
2022. ápr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz nála. De legyél vele türelmes.
2022. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg akarod szerezni? Oké, ez eléggé úgy hangzik, mintha tárgyként tekintenél rá.


Amúgy én ráírnék online, az kényelmes az intróknak is. Viszont ha naponta találkoztok, mert például osztálytárs, inkább személyesen közeledj, de ne egyből azzal indíts, hogy "Szia, randizzunk!"

Ismerd meg először, hogy milyen.

2022. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!